Ugurcan Trabzonspor

Uğurcan Çakır Dünya Devine Gidiyor !

Daha Fazla Göster

Dünya Devi Uğurcan Çakır’ı İstiyor !

Trabzonsporun deneyimli genç kalecisi Uğurcan Çakır gösterdiği performansla dünya devlerinin radarında. Trabzonspor’un altyapısından yetişen genç kaleci Uğurcan Çakır , milli takımında vazgeçilmez kalecisi oldu.

Uğurcan Çakır’ı geçen sezondan beri takip eden İngiliz ekibi liverpool , önümüzdeki transfer döneminde teklif yapacak .

Uğurcan Çakır Dünya Devine Gidiyor !

Trabzonspor’un kesinlikle avrupaya gitmek istediği avrupadanda talipleri var. Aynı zamanda Trabzonspor cephesinde ise 20-25 Milyon Euro gibi bir satış yapacak.

İtalya’da 2020-2021 sezounda şampiyonluğu göğüsleyen İnter ekibide Uğurcan’a talip bir diğer kulüp. Özellikle İnter cephesinde yakından ilgilenirken, işi asıl bitirmek isteyen taraf ise İngilizler.

İtalyan ekibinin kalecisi olan Handanoviç’in yaşlanması nedeniyle genç ve iyi bir kaleci bulmak isteyen dev kulüp milli file bekçisine talip.

Liverpool cephesinde ise kaleci sıkıntılarının son dönemlerde sıkça oldu. Bu sebeple genç bir kaleci bulma isteklerinden dolayı Uğurcan’ı geçtiğimiz dönemlerde izlemişlerdi. Uğurcan’ın devam eden performansını izleyen Liverpool Uğurcanda karar kıldı.

Euro 2020’Den sonrayı beklemeyen Trabzonspor ekibi ise 20-25 milyon eurolardan fiyatı açacak gibi. Trabzonspor’un Uğurcan Çakır’ı olası bir satışı söz konusu olursa ise kale için ilk aday Başakşehir’in kalecisi Mert Günok.

Trabzon’un yeni kalecisi Mert Günok .

Abdullah Avcı 20 milyon euroluk bir satışta hem bir kaleci alınmasını hemde bu rakmlar seviyesinde şampiyonluk için oyuncular alınacaktır. Mert Günok eski dönemlerde Abdullah Avcı ile çalışma fırsatı oldu. Üstelik Okan Buruk döneminde de Lig şampiyonluğu kazanmıştır.

Uğurcan çakır ; yurt dışında forma giyen Milli oyuncularımızdan İngiltere’de Çağlar Söyüncü ve Ozan Kabak ile mi ? Yoksa İtalya’da Meril Demiral ile mi çarpışacak önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Uğurcan Çakır istenen rakamlar ile Avrupa kulüplerinden herhangi birine gitmesi durumunda ; Türkiye futbol tarihindeki en pahalı kaleci satışı olacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!