1200X627-Pfdkdan-Sergen-Yalcina-Ceza-1608214449351

SON DAKİKA: Sergen Yalçın Beşiktaş’ın Sözleşme Teklifini kabul Etti!

Daha Fazla Göster

Sergen Yalçın Beşiktaş’ın Sözleşme Teklifini kabul Etti!

Beşiktaş Sergen Yalçın’la yeni sözleşme görüşmelerinde artık mutlu sona çok yakın. Başarılı Teknik adam, yönetimin sunduğu 22 milyon TL’lik iyileştirilmiş maaş teklifini kabul etti. Resmi imzaların Ahmet Nur Çebi ile Sergen Yalçın arasında gerçekleştirilecek son toplantıdan sonra atılması planlanıyor.
Son Daki̇ka: Sergen Yalçın Beşiktaş'In Sözleşme Teklifini Kabul Etti!

Beşiktaş yönetimi ile Sergen Yalçın arasında yeni sözleşme için görüşme gerçekleşti. Olumlu geçen toplantı sonrasında başarılı hocanın yeni teklifi kabul ettiği öğrenildi.

RESMİ İMZALAR ATILIYOR

Beşiktaş'Tan 8 Adet Transfer Bombası !

Sabah saatlerinden bu yana kulüp binasında bulunan Beşiktaş yönetim kurulu, aralarındaki yaptıkları görüşme sonrası Emre Kocadağ aracılığıyla Sergen Yalçın’a ‘Yeniden görüşelim’ cevabını iletti. Son olarak iyileştirilmiş haliyle 22 milyon TL maaş önerilen Sergen Yalçın da bu teklifi kabul etti. Prensip anlaşması sonrası resmi imzalar Ahmet Nur Çebi ile Sergen Yalçın arasındaki görüşme sonrası atılacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!