Lionel Messi Için 50 Milyon Euro Teklifi Geldi. Fransa Takımı Oyuncuyu Almaya Niyetleniyor.

Lionel Messi için 50 milyon euro teklifi geldi.

Daha Fazla Göster

Lionel Messi için 50 milyon euro teklifi geldi. Fransa takımı oyuncuyu almaya niyetleniyor.

Lionel Messi için 50 milyon euro teklif ile yıldız oyuncuyu çağıran Paris-Saint Germaini kulüpte Neymar’dan sonra yeni yıldız eklemek istediler.

 

Lionel Messi Için 50 Milyon Euro Teklifi Geldi. Fransa Takımı Oyuncuyu Almaya Niyetleniyor.

 

Barcelona ile 20 yıldır yıldız kariyerini sürdüren Messi artık yollarının ayrılması gerektiğine karar verdi. Faks iletişimi yoluyla takımdan ayrılığını isteyen Messi’nin bu durumunu Suarez ve Puyol onayladı.

Bir süredir ayrılığı hakkında teoriler ifade eden Fransa gazetesinden haklılığı ortaya çıktı. Takımdan ayrılığından sonra inzivaya geçmeyip yeni bir takımla anlaşabileceğini düşünen Messi’nin takipçisi Fransa takımı PSG oldu.

Bir süre önce Neymar’ı Barcelona’dan transfer eden takımın Di Maria gibi isimleri de İspanya liginden aldığı biliniyor. Yıldız için çabalayan Paris-Saint Germain, Lionel Messi için 50 milyon euro teklifi geldi. Bu teklif için cezbedici bir kontrat hazırlamaya çalışan Fransa takımının oyuncuyu almaya niyetli olduğu biliniyor.

MESSİ BARCELONA’DAN İŞTE BÖYLE AYRILDI.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!