İtalya Seyahatinden Dönen Emre Belözoğlu Şenol Güneş'In Yardımcısı Olarak A Milli Takım Görevi Içerisinde Aldığı Rol Teklifini Kabul Etti.

Son Dakika Spor Haberleri : Emre Belözoğlu Şenol Güneş’le birlikte

Daha Fazla Göster

Belözoğlu teklifi kabul ederek Şenol Güneş’in Yardımcısı oldu.

Son Dakika Spor Haberleri : İtalya seyahatinden dönen Emre Belözoğlu Şenol Güneş’in Yardımcısı olarak A Milli Takım görevi içerisinde aldığı rol teklifini kabul etti.

 

İtalya Seyahatinden Dönen Emre Belözoğlu Şenol Güneş'In Yardımcısı Olarak A Milli Takım Görevi Içerisinde Aldığı Rol Teklifini Kabul Etti.

 

İtalya tarafından teklif aldığı öğrenilen Emre Belözoğlu hakkında yeni bir adım atıldı ve Şenol Güneş tarafından gelen davetle birlikte A Milli Takım’da yardımcı rolünü üstlendi.

Fenerbahçe’de bir süredir anlaşmazlık ile devam ettiği görevinde Ali Koç ile yollarını ayıran Belözoğlu için Türk takımlarından herhangi birinde çalışmama kararı almıştı. Aldığı bu karar üstüne ise Şenol Güneş tarafından bir teklif aldı. Bu teklif yardımcılık olarak belirtilmişti. İlk başlarda olumsuz bakan Belözoğlu, İtalya seferine çıkarak çeşitli takımlardan aldığı teklifleri değerlendirmek istedi. İtalya süreci olumsuz geçmesi üzerine ise teklifi değerlendirmek isteyen Belözoğlu, tekrardan Türkiye’ye dönerek A Milli Takım’ın başında olan Şenol Güneş’in yardımcısı olarak görevine başlayacağı ifade edildi.

 

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!