Burak Elmas Fatih Terim
Burak elmas fatih terim

Burak Elmas Fatih Terim’le ilgili şok sözler söyledi! PSV yenilgisi…

Daha Fazla Göster

Geçtiğimiz günlerde PSV Eindhoven’a 5-1 yenilen Galatasaray’da fatura Fatih Terim’e kesildi. Burak Elmasa Fatih Terim ile ilgili konuştu!

Geçtiğimiz sezonu Beşiktaş’ın hemen arkasında ikinci olarak bitiren Galatasaray, Şambpiyonlar Ligi‘ne 2. Ön Eleme Turu‘ndan dahil oldu. Bizim açımızdan oldukça ilginç ve sancılı geçen maç PSV Eindhoven‘ın ezici oyunu ve farklı skoru ile sonuçlandı. Ayrıca maçın Türkiye’deki yayıncı kuruluşu olan TV8‘in ilk yarı boyunca yasadışı bahis reklamları vermesi ve yayının sürekli donması bu maçı unutulmaz kıldı. Maç PSV Eindhoven’ın 5-1’lik üstünlüğü ile sonuçlanırken, fatura doğal olarak Fatih Terim’e kesildi. Burak Elmas Fatih Terim ile ilgili açıklamalar yaptı.

Burak Elmas Fatih Terim’e Sahip Çıktı

Maçta alınan skorun faturasının gerek taraftarlar tarafından, gerekse basın tarafından Fatih Terim’e kesilmiş olması Galatasaray’ın yeni başkanı Burak Elmas’ı açıklama yapmaya itti. Elmas yaptığı açıklamada;

PSV yenilgisi bizi üzdü. Galatasaray’ın gelecek yıllarını kurtaracak bir kadro planlaması yapmaktayız. Fatih Terim’e yapılan eleştiriler sert ve haksız. Teknik direktörümüze yapılan biraz haksız, biraz sertlik seviyesi kaçan eleştirileri görüyoruz. Bütün branşlardaki hocalarımızın sonuna kadar arkasındayız. Haksız ve Galatasaray’a zarar veren eleştirilerin sonuna kadar karşısında olacağız.

sözlerine yer verdi. Ayrıca TFF’de çeşitli değişiklikler yapılması gerektiğini açıklayan Galatasaray Başkanı Burak Elmas, konuşmasında Spor Yasası ve spor mahkemesine değindi:

Burak Elmas Fatih Terim'Le Ilgili Şok Sözler Söyledi! Psv Yenilgisi...

“Spor Mahkemesi Kurulmasını Öneriyoruz”

“TFF, getirdiği değişiklik önerisinde, Tahkim Kurulu ve UÇK’nin yönetim tarafından atanması zorunluluğunu getirdi. Bu şekilde bu kurumların bağımsızlığa kavuşacağı düşünülüyor. Biz de Kulüpler Birliği’nde, diğer kulüplerle ciddi bir çalışma yaptık. Teklifimizi vereceğiz. Umarım bu da TFF’den geçecektir. Spor Yasası’nda da, spor mahkemesi kurulması önerisinin pakete koyulmasını öngörüyoruz.”.

Burak Elmas Fatih Terim'Le Ilgili Şok Sözler Söyledi! Psv Yenilgisi...

“Göreve geldikten sonra, dönem dönem eleştiriler oldu. Bunları dikkatle diniliyoruz. Tüm eleştirilerinizden ve tavsiyelerinizden gerekli dersleri çıkarmaya devam edeceğiz. Her türlü eleştiri ve tavsiyeye açığız. Biz çok şeffaf bir yönetimiz. Burada sizler adına bulunduğumuzun farkındayız. Saygıdeğer divanımız, istediği her komisyonu kurar. Burada bir rol karmaşası var. Seçilmiş bir denetleme kurulu var. İçeriklerin incelenmesi divan kurulunun görevidir.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!