Bernad Mensah Geri Döndü. Beşiktaş Sonrasında Aldığı Karardan Mutlu Oldu.

Bernad Mensah geri döndü.

Daha Fazla Göster

Bernad Mensah geri döndü. Beşiktaş sonrasında aldığı karardan mutlu oldu.

Beşiktaş’ın tecrübeli oyuncusu Bernad Mensah eski takımı olan Kayserispor ile tekrar birleşerek takımına dönüşünü tamamladı.

 

Bernad Mensah Geri Döndü. Beşiktaş Sonrasında Aldığı Karardan Mutlu Oldu.

 

Geçtiğimiz sezon içerisinde Beşiktaş takımında kiralık olarak forma sahibiydi. Ganalı futbolcu için gelen haberlere göre Beşiktaş’ta Sergen Yalçın’ın istediği performansı veremeyen oyuncunun sözleşmesi uzatılmayacaktı.

Ganalı oyuncu için planlamalarında değişikliğe giden Sergen Yalçın’ın Mensah için “aradığım değildi.” ifadesi çıktı. Bu ifadeden sonra sözleşmesi sonlanan futbolcu, eski takımı Kayserispor’a dönerek yeni planlarda adı geçti.

Kulüp tesislerinde sağlık kontrollerinden geçen Bernad Mensah‘ın yeni sezon için hazırlıklarına ilişkin açıklamaları Kulübün teknik adamı Yalçın Koşukavak yaptı. Lionel Carole ve Majid Hosseini’yi aralarına alan Kayserispor’un Mensah’a kavuşmasıyla birlikte yeni liste hazırladıklarına ilişkin yanıtlar belirtildi.

 

SERGEN YALÇIN BU OYUNCU ŞART

SPORLIVE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!