Türkiye İtalya Maçı CANLI

Türkiye İtalya Maçı Canlı İzle : Ne Zaman ve Hangi Kanalda ?

Avrupa şampiyonası yolunda ilerleyen A Milli Takımımız Hazırlıklı.

Türkiye İtalya Maçı Canlı bir şekilde 11 Haziran tarihi Cuma günü Roma’da oynanacak karşılaşma için hazırlanıyor. Bu karşılaşmada rollerin ne olacağı konusunda hala bilinmiyor.

 

Türkiye İtalya Maçı Canlı İzlenecek Mi

 

Türkiye İtalya Maçı Canlı şekilde izlenebilecek mi sorusu öncesinde karşılaşmalara saatler kaldı ve herkes nefeslerini tuttu. İlklerin sahneleneceği bu maçta millilerimiz avrupa şampiyonası için mücadele edecekler. Son sürat hazırlıklarında olan takımımızın oynadığı bu maçta seyircili olacak ve maça girebilme izni olanlar covid geçirip bağışıklık kazananlar ve negatifler olanlara izin verilecektir.

 

Türkiye Futbol Takımı

 

Türkiye İtalya Maçı Canlı nasıl izlenecek ?

A Millilerimiz uzun sürat çalıştığı kamplar sonrasında Roma’da bulundukları haberi geldi. Neticeye göre milli takımımız maç için son sürat hazırlanıyorlar ve maçı bekliyorlar. Beklenen maçta 48 adet termal kamera olacağı ve her saniye kayıt içerisinde bulunarak ateşi yüksek ve anormal davranışı bulunan herkesi alacakları ifade edildi. Koltuk düzeni 3’er boşluk olmak şartıyla belirlendi. Bir güzel haber ise 17.000 civarında koltuk adeti bulunma sebebiyle yoğun taraftar akını olabilecektir.

 

Türkiye İtalya Hazırlıkları

 

Bakü’de ise %50 kapasite tanıyorlar.

A Millilerimizin Bakü’de oynanması planan Galler ve İsviçre maçında ise stadyum kapasitesi yarıya indirgenecek. Manchester maçları gibi birçok maçın ise İrlanda tarafından geri adım atılması sebebiyle de Bakü’de verileceği planlanıyor.  Rusya %50 derken yine Macaristan ise bu maçlara %100 sahiplik yapmaya hazır olduğunu UEFA birliğine belirtti.

 

Türkiye İtalya Maçı

 

Türkiye İtalya Maçı Hangi Kanalda ve Ne Zaman ?

Euro 2020 hazırlıklarından birisi de Roma’da oynanacak olan Türkiye İtalya maçı oldu. Nefesler tutuldu ve oynanacak maç için geri sayım başladı. A Milli Takımımızın Maçı 11 Haziran Cuma Günü TRT 1 ‘ den naklen yayınlanacak. Yayınlanacağı saat 21:00 olarak belirlendi.

 

FENERBAHÇELİ OYUNCUYA ŞOK TEKLİF TIKLA

SPORLIVE INSTAGRAM TIKLA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!