Türkiye Galler Maçında 2-0 Mağlubiyete Uğradı

Türkiye Galler Maçında da A Millilerimiz Kendini Göstermedi.

Daha Fazla Göster

A Milli Takım ikinci maçında Galler’e karşı oynadı. Oyun içerisindeki eksik pozisyon almalar ve beraberinde gelen hatalar ile birlikte Galler takımına karşı mağlubiyet aldı.

 

Türkiye Galler maçı 2-0 mağlubiyet skoruyla bitti.  Avrupa şampiyonasında ikinci maçını oynayan milli takımımız, ilk maçında İtalya karşısında 3-0 mağlubiyete uğradıktan sonra ikinci maçında da Galler’e karşı 2-0 mağlubiyet aldı.

Türkiye 0-2 Galler Karşısında Mağlubiyet Aldı. Spor Haberleri

Türkiye Galler karşısında bir performans gösteremedi.

Türkiye milli takımı oynadığı maçlarda yeterince performans sergileyemedi. Bunun üzerine defansif şekilde oynamaya geçen takımımıza karşı ofansif ataklarını durdurmayan Galler, 42. dakikada Ramsey tarafından gelen şut ile top kale ağlarına gitti. Baskı uygulamaya çalışan millilerimiz karşısında pozisyonunu bozmayan Galler Milli takımı ise 90. dakikaya geldiklerinde Roberts ile gelen topta kendi ağlarımızda buluştu.

 

A Milli Takımımız Galler Karşısında Performans Sergileyemedi.

 

Son Maç İsviçre İle

Euro 2020 karşılaşmasında henüz galibiyeti bulunmayan milli takımımızın oyunlarındaki yetersizlik sebebiyle son şanslarının İsviçre olacağı  belirtiliyor. İsviçre karşısında galibiyet alınamaz ise gruptan çıkma şansını tamamiyle kaybedecek gibi gözüküyor. İtalya eğer Galler karşısında galibiyet alırsa bir hak doğacak fakat Galler , İtalya karşısında bir zafer alırsa Türkiye , Euro 2020’den elenecek.

 

Türkiye İsviçre Maçı Ne Zaman ?

 

Türkiye İsviçre Maçı Ne zaman Hangi Kanalda ?

Türkiye, son şansını kullanmak üzere sahaya çıkacak. Bakü’de oynanacak olan bu maçta İsviçre karşısında son şansını kullanmak üzere A Milli Takımımız maça çıkacak. 20 Haziran Pazar Günü Saat 19:00’da oynanacak olan Türkiye İsviçre Maçı , A Milli Takım için bir hak niteliğinde olacak.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!