Tff Açıkladı. Seyircili Maç Kararı Için Yüzde 50 Kapasite Dedi.

TFF Açıkladı. Seyircili Maç

Daha Fazla Göster

TFF Açıkladı. Seyircili Maç kararı için yüzde 50 kapasite dedi.

TFF tarafından gelen açıklamaya göre seyircili maç onayı açıldı yüzde 50 kapasite tanımlandı.

 

Tff Açıkladı. Seyircili Maç Kararı Için Yüzde 50 Kapasite Dedi.

 

TFF tarafından localar ve seyircili maç için yeni karar geldi. Bu karar ise seyircili maçların yüzde 50 kapasiteyle taraftar alabileceğini belirtiyor.

 

Federasyon localar için de izin verdi.

Korona kapsamında Federasyon kapanma için açıklama yapmıştı. Bu açıklama içerisinde verdiği detay ise seyircisiz maçların ve oyuncuların sağlığı açısından bir temas bulunmayacaktı. Yaklaşık 1 yıldır oynanan seyircisiz maçlar sonrasında taraftarların hayallerinin gerçekleştireceği an geldi. Federasyon tarafından gelen açıklamaya göre yeni yönetmelikte bulunan maçların seyircili oynanabileceği açıklandı.

Localar noktasında ekstra bir detay veren Federasyon açıklamasına göre Locaların tüm kapasitesinde seyirci alabileceği söyleniyor. Bunun üzerine ise verilen seyirci oranının yüzde 50 olacağı da belirlendi. Riva’da 2021-22 sezonu için yapılan toplantıda alınan kararların belirtisinde yarı yarıya alınacak seyircilerin tüm kapasitede de locanın dolmasına izin verdiği ve bu sürecin 1 temmuz itibariyle geçerli olacağını belirtti.

 

GALATASARAY’IN İSTEDİĞİ BELHANDA PLANI SUYA DÜŞTÜ. MURAT SANCAK HAREKATI

INSTAGRAM SPOR HABERLERİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!