Son Dakika Spor Haberleri :Tff 2021-22 Sezonu Için Maç Yönetecek Hakem Listesi Açıklandı. Birçok Hakemin Ismi Yeniden Anıldı. 

Son dakika spor haberleri : TFF 2021-22 Hakemleri Belirlendi.

Daha Fazla Göster

TFF 2021-22 Hakemleri Belirlendi. Düdük çalacak hakemlerin emekliliği 50 sınırına yükseldi.

Son dakika spor haberleri :TFF 2021-22 sezonu için maç yönetecek hakem listesi açıklandı. Birçok hakemin ismi yeniden anıldı.

 

Son Dakika Spor Haberleri :Tff 2021-22 Sezonu Için Maç Yönetecek Hakem Listesi Açıklandı. Birçok Hakemin Ismi Yeniden Anıldı.&Nbsp;

 

Son dakika spor haberleri : TFF yeni sezon için adım attı. Attığı bu adımda ise yeni hakemler belirleneceği belirtildi. Yeni hakemlerin gelmesiyle birlikte ise 50 yaş sınırı getirildi. Bu sınırda 47 yaşındaki Fırat Aydınus hala maç yönetebileceği açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıklanan verilere göre maç yönetecek olan hakemlerin emeklilik sınırı 50’e dayandı. Bu duruma çevrilen sorular ise Fırat Aydınus’un 47 yaşında geçen sezon emekli olacağıydı. Fakat yeni getirilen yönetmeliğe göre ise Fırat Aydınus 3 yıl daha maç yönetebileceği belirtildi.

TFF tarafından gelen verilere Fırat Aydınus ve diğer hakemlerin konum bazlı yöneteceği liste açıklandı.

Tff 2021-22 Hakemleri Belirlendi. Düdük Çalacak Hakemlerin Emekliliği 50 Sınırına Yükseldi.

 

BEŞİKTAŞ MEHMET TOPAL’I ÇAĞIRDI.

SPORLIVE INSTAGRAM’DA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!