Lucas Lima Başakşehir'E Transfer Oluyor.

Lucas Lima Medipol Başakşehir takımına transfer oldu. Anlaşma detayları

Daha Fazla Göster

Brezilyalı sol bek Lucas Lima, Başakşehir’e transferini gerçekleştirildiği belirtiliyor. Oyuncunun istediği detaylar belirlendi.

 

Lucas Lima Medipol Başak Şehir Ile Anlaştı.

Lucas Lima Medipol Başakşehir’e transferini gerçekleştirdi. Tecrübeli futbolcunun anlaşma sağladığı takım olan Başak şehir ile transferinin gerçekleştirme adımını attı. Transferin detaylarında ise fiyat belirlenmesi yapıldı. Belirlenen fiyat dahilinde anlaşan oyuncu 1 yıl süreci değerlendirilecek ve sözleşme uzatılması dahilinde 3 yıl yapılacağı açıklandı.

Lucas Lima Medipol Başakşehir ile 3 yıl anlaşma imzalandı.

Tecrübeli oyuncu Lima, Aykut Kocaman ile görüşmelerinde istediği şartlar üzerine kurulu bir beklentide bulundu. Bunun üzerine Kocaman, şartların uygun olmasını öngörmesiyle birlikte transfer hakkında detaylara girildi. Detaylar noktasında tek oyuncu ile devam etmeyecek olan Aykut Kocaman,  kanat ve forvet oyuncuları için gelişmelere gidiyor. Gelişmelere detay olarak eklenen oyunculardan  Lima’nın gelişi sonrasında Celtic’ten kiralanan oyuncu Mlombo’nun sözleşmesinin de uzatılması planlanıyor. Kanat ve forvetini doldurmak isteyen Başakşehir’in hedefindeki lig Portekiz ve Polonya oldu. Milli takımların oyuncularının performansları noktasında transfer gerçekleştirebilecekleri söyleniyor.

 

GALATASARAY TRANSFER YAĞMURU. FATİH TERİM LİSTESİNDE YILDIZLAR TAŞIYOR.

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!