Caner

Caner Erkin’e Beğeniler yağdı. Umut Meraş’ı çok düşürdüler.

Daha Fazla Göster

Milli takım maçında üzüntülü kayıp sonrasında Caner Erkin hakkında yağan beğenilerin yanı sıra Umut Meraş’a gelenler de bir hayli kırıcıydı.

 

Caner Erkin’e Beğeniler yağdı. A Milli takımımızın maçından sonra üzüntülü sonuca karşı Umut Meraş hakkında çokça ağır sözlerde bulunuldu. Sözlerin ağırlığı oldukça gözlere batıyordu. 3-3 biten Letonya maçında ise Caner Erkin alınmamıştı.

 

Caner Erkin'E Beğeniler Yağdı

 

Caner Erkin’e beğeniler yağdı , Umut Meraş’a hakaretler.

A Milli Takım İtalya maçı sonrasında kaydettiği mağlubiyet nedeniyle taraftarlardan çok fazla söz gelmesinin yanı sıra Ahmet Çakar gibi yorumculardan da Şenol Güneş’e ağır sözler etmişti. Sonrasında ise sosyal medya platformlarından Caner’e ve Umut’a haklarında sözler edildi. Bu durumda Caner’e edilen iltifatların yanı sıra Umut’a da ağır sözler söylenildi.

 

Caner Beğenileri

 

Caner Erkin’in Anca Ayakkabılarını Taşır dediler.

Caner Erkin’in performansı sonrasında eleştiriler alması nedeniyle Letonya maçına alınmadı. Maç sırasında bazı sözlerden kesitler ise şu şekildeydi.

  • Umut Meraş’ın Kanadı otoban gibi hızlıydı. Caner erkin mi defans yapmıyor ?
  • Caner Erkin, Umut Meraş’tan 10 gömlek daha fazla
  • Emre Bol: “Umut Meraş, anca Caner Erkin’in ayakkabılarını taşır.”

En büyük tepki çeken ise sonuncu olandı. Bu sözü beğenen Caner Erkin ise platformların ve futbolcuların dikkatini çekti.

 

Umuta Hakaretler

 

GALATASARAY YENİ TRANSFERİ ŞOK!

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!