Balotelli Adana Için Hedef Haline Geldi. Başkandan Iddialı Kadro Isimleri Ortaya Çıktı.

Balotelli Adana için hedef haline geldi. Başkandan iddia

Daha Fazla Göster

Balotelli Adana için hedef haline geldi. Başkandan iddialı kadro isimleri ortaya çıktı.

Balotelli Adana Demirspor noktasında transfer görüşmeleri için yeni sezonda tekliflerin hazırlanacağı belirtildi.

 

Balotelli Adana Için Hedef Haline Geldi. Başkandan Iddialı Kadro Isimleri Ortaya Çıktı.

 

Balotelli Adana Demirspor için bir iddialı oyuncu olarak kadroda yer etti. Adana Demirspor’un başkanı Murat Sancak, yıldız oyuncu için görüşmelere tekrardan adım atacağını ifade etti.

Adana Demirspor tarafından gelen açıklamalara göre kadrolarına katacakları yıldız oyunculardan ilki belli oldu. Balotelli Adana için bir hedef olarak yeniden görüşülecek denildi. Tek oyuncuyla sınırlı kalmayacağını belirten Murat Sancak, kadrosuna yeni sezonda birçok ismi katacağını belirterek büyük bir yıldız listesi hazırladığını vurguladı.

 

Diego Costa Adana Için Hedef Haline Geldi. Başkandan Iddialı Kadro Isimleri Ortaya Çıktı.

 

Balotelli Adana Demirspor ile tekrar görüşmelere başlayacağı ifade edildi.

Vurguladığı oyuncular içerisinde Balotelli başta olmak üzere birçok yıldızın bulunacağını söyledi. Galatasaray’ın istediği oyunculardan Belhanda, Beşiktaş’ın anlaşmaya vardığı Diego Costa ve Adem Ljajic için adımlar atacağını yeni sezona bomba atacağını söyleyen Sancak, görüşmeler neticesine büyük yoğunluk sağlayacağını söyledi. Son sözlerinde ise bir oyuncu noktasında kararsızlıklarını ifade eden Sancak, ” Adem Ljajic gibi oyuncular noktasında detaylara girmiyoruz. Tekliflerin netleşmesi bizim önemimizdir ve bunu Ljajic’te göremedik. Bu yüzden ilgilenmiyoruz.” diyerke sözlerine amacı için devam etti.

 

Süper Lig olayında büyük ifadelere yer veren Murat Sancak, “Süper Lig’in bizim için önemini anlayamazsınız. Çok çaba sarf etmeliyiz ve bu Süper Lig içerisinde daima kalıcı olmak zorundayız. Ödeme durumlarını ise kur farkından en çok biz kaybediyor ya da kazanıyoruz.” dedi.

 

BEŞİKTAŞ MITROVIC GÜNDEMİNDE YENİ GELİŞMELER

SPORLIVE INSTAGRAM’DA ANLIK HABERLER YAYINLIYOR.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!