Altay Mustafa Deniz Ile Devam Edecek.

Altay Mustafa Deniz ile devam edecek.

Daha Fazla Göster

Altay Mustafa Deniz ile devam edecek.

Altay Mustafa Deniz ismiyle devam edebileceğini açıklayarak yeni bir teknik adama ihtiyaç duymadıklarını tüm basın yayınlarında dile getirdi.

 

Altay Mustafa Deniz Ile Devam Edecek.

 

TFF’de play-off hakkını kazandıktan sonra Altay Kulübü için teknik adam unvanıyla performansını sergilemeye başlayan Mustafa Deniz, Süper Lig biletine de talip olarak elde edilen son takım olarak ifade edildi.

İzmir kulübü tarafından övgüyle anlatılan teknik adamın siyah beyazlı ekip tarafından tekrar sözleşme ile devam etmesini istedikleri ortaya çıktı. Bunun üzerine ise kabul imzası olabilmesi için yakın tarihlerde bir görüşme olacağı açıklandı.

Son karşılaşmalarında Altınordu’yu yenen Altay için Süper Lig bileti Mustafa Deniz‘le birlikte Altay’ın başarısına imza oldu. Bunun üzerine ise sözleşmesi bitmeye yakın olan Deniz için İzmir kulübünün açıklaması vurgulandı.

Açıklamada ifade edilen detaylar “Play-off finaliyle elde ettiğimiz başarı Sayın Mustafa Deniz ile başladığımız görüşmelere netice kazandırmıştı. Süper Lig’e dair umutlarımız ise Mustafa Deniz ile tamamlanacağını biliyorduk. Profesyonel futbolu seyrettiren takımımız, teknik adam ile resmi görüşmeler sonrasında tekrar görsel şölenine devam edecektir.” şeklinde yer aldı.

 

11 MİLYON EURO TEKLİFİ FENERBAHÇE İÇİN GELDİ.

SPORLIVE DÜNYASI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!