Siyah-Beyazlı Takımın Joao Mario Teklifi Açıklığa Kavuştu

Siyah-Beyazlı Takımın Joao Mario teklifi açıklığa kavuştu

Daha Fazla Göster

Siyah-Beyazlı Takımın Joao Mario teklifi açıklığa kavuştu

Beşitaş'In  Joao Mario Teklifi Açıklığa Kavuştu

Futbol sporunda çok bilinen takımlardan biri olan Beşiktaş takımı, Inter forması giymiş olan 28 yaşındaki orta sahada oynayan yani orta saha oyuncusu olan Joao Mario ile ilgileniyor.

Futbol sporunda çok bilinen takımlardan biri olan Beşiktaş takımı orta saha transferi listesine İtalyan bir ekip olan İnter’in formasını giyen 28 yasindaki orta saha oyuncusu olan Joao Mario’yu almıştır ve ayrıca 28 yaşındaki orta saha oyuncusu Joao Mario için hazırlamış olduğu teklif açıklığa kavuştu. İşte futbol sporunda çok bilinen takımlardan biri olan Beşiktaş takımının 28 yaşındaki orta saha oyuncusu olan Joao Mario’ya yapmış olduğu bu teklifin detayları…

Beşiktaş’tan 4 Milyon EURO Değerindeki Teklif..

Geçmiş olduğumuz sezonu Sporting’de kiralanmış bir şekilde bulunarak geçirmiş olan iyi bir deneyim sahibi olan futbolcu için Kartal’ın son İtalya şampiyonunu 4 milyon Euro teklif ettiği belirtildi.

Geçen sezonu Sporting’de kiralık olarak geçiren deneyimli futbolcu için Kartal’ın son İtalya şampiyonuna 4 milyon Euro önerdiği belirtildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!