A-Milli-Takim-Da-Altay-Bayindir-Ile-Halil-14163226_O

EURO 2020 Öncesi Sakatlık Haberi

Daha Fazla Göster

EURO 2020 öncesi Altay Bayındır ve Halil Dervişoğlu sakatlıkları hakkında konuştu.

İlk maçında talihsiz sakatlık yaşayan Altay Bayındır ve ilk golünü atan Halil Dervişoğlu, ileride olabileceklere ilişkin açıklamalarda bulundu.

Euro 2020 Sakatlık Haberi

 

“Halil Dervişoğlu : Bu İlk Oldu.”

Kamp alıştırmalarında soruları yanıtlamak üzere basına karşı çıkan A Milli Takımı oyuncularından Altay Bayındır ve Halil Dervişoğlu , sakatlıkları hakkında ve hedefleri hakkında gelen sorularla beraber kendi görüşlerini basın mensuplarına karşı açıkladılar.

Halil Dervişoğlu İlk Golünü Attı

Görüşlerinde bolca minnettarlığını belli eden Halil Dervişoğlu , ilk golünü atmanın sevinci noktasında hala heyecanlı olduğunu belirtti ve bu hakkı kendisine tanıdığından dolayı da Şenol Güneş’e çok teşekkür ettiğini belirtti.

 

Halil Dervişoğlu İlk Golünü Attı

 

“İlk Maçıma Çıktım. Talihsizdi.”

İlk maçından dolayı mutlu olan Milli Futbolcu Altay Bayındır, Teknik Direktör Şenol Güneş’e defalarca teşekkür etti. Kendisine yeterli şekilde güvenildiğinden dolayı talihsizlik sakatlığını önemsemeyen ve tekrar maçta bulunmayı dileyen Altay Bayındır,  gerektiği yerde fiziksel kuvvetin yetmediği noktalarda zihnini ve kalbini kullanarak takımına destek çıkacağını söyledi.

 

Altay Bayındır Sakatlandı.

 

“Yakında Sahalarda Olacağım.”

Kolundaki bandaj ile ilgili sorulara kısa yanıtlar veren Altay Bayındır, cevaplarında vurgu yaptığı geçecek ifadelerine ise takılmamaları gerektiğini belirtti. Bu antrenmanda sorun oluyor mu sorusuna ise erken teşhis sonunda yapılmasıyla iyileşeceğini söyledi. Ağrılarının azaldığını söylerken sevinçli bir yüz ifadesine bürünmesi ise içlere su serpti.

Altay Bayındır Yakında İyileşecek

 

Daha Fazla Güncel Haber İçin

Spor Haberlerini Takip Etmek İçin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!