5

Demba Ba ’nın ‘Fermuar’ paylaşımı İçin Açıklama

Daha Fazla Göster

Demba Ba ’Nın ‘Fermuar’ Paylaşımı İçin Açıklama Demba Ba’nın sözleşmesi feshedildi. Başkan Göksel Gümüşdağ yıldız oyuncunun sosyal medya paylaşımı ile ilgili açıklamalar yaptı.

Demba Ba ’nın ‘Fermuar’ paylaşımı !

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, yönetim kurulu kararıyla yolların ayrıldığı Demba Ba ile ilgili sessizliğini bozdu.

Üstelik Senegalli’nin sözleşme feshi sonrası sosyal medya hesabından yaptığı “Fermuar”lı paylaşımla ilgili konuşan Gümüşdağ, “Yanlış anlaşıldığını bana söyledi. Kendisi gereken açıklamayı yapacak. Karşılıklı anlaşarak sözleşmesini feshettik” dedi.

Aynı zamanda Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Demba Ba’nın sözleşme feshi konusunda NTV Spor’a konuştu. Oyuncunun sözleşme feshi sonrası yaptığı fermuarlı paylaşımla ilgili Gümüşdağ. “Demba Ba, bizim için çok kıymetli bir futbolcu. Takımımıza önemli katkılar sağladı.

Fakat yönetim kurulumuzun aldığı karar sonrası kendisi ile yollarımızı ayrıma kararı aldık. Sözleşmesini karşılıklı anlaşarak feshettik. Dün akşam sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf için de özür diledi. Paylaşımının kulüple alakalı olmadığını söyledi ve yanlış anlaşıldığını bana aktardı” açıklamasını yaptı.Demba Ba ’Nın ‘Fermuar’ Paylaşımı İçin Açıklama

 

Demba Ba’nın kendisini çok iyi ifade eden bir futbolcu olduğunu vurgulayan Gümüşdağ. “Paris Saint Germain maçında yaşanan ırkçılık olayında da gördük” diye konuştu. Senegalli oyuncu Başakşehir ile sözleşmesini feshetmesinin ardından Twitter profilindeki kapak fotoğrafına ağzı kapayan fermuar fotoğrafı koymuştu. Yıldız golcünün bu hareketi Başakşehir yönetimine bir göndermeydi.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!