Kerem Aktürkoğlu Milli Takım Üzüntüsü

A Milli Takım Şok Görüntü. Tribünleri görenler tweetlere asıldı.

Daha Fazla Göster

A Milli Takımımız , İsviçre ile oynadığı karşılaşma sırasında gözlerini tribünlere çevirdi.  Tribünlerde bulunan oyuncuların mutsuzluğu ve kadro alamayanlara ise bolca destek ve tepki yağdı.

 

A Milli Takım Şok Görüntü Sızdı. Gergin Ve Üzgün Anlar.

 

A Milli Takım Şok  resim ile sosyal medyada gündem oldu. Takımın üzgünlüğü ve mağlubiyetler üzerine maç öncesi gerginlik oluşmasına da ilişkin bazı açıklamalarda bulunuldu. Takım içi hiç rol alamayan yetenekler vardı.

A Milli Takım Şok değişim. Kerem’i tribüne gönderdi.

A Milli Takım’ın kaptanı Şenol Güneş, İsviçre maçında Kerem’i tribüne gönderdi. Maça giremeyen hızlı kanat oyuncusunun farkının eksikliği tüm takımda hissedildi. Kerem’in üzgün görüntüsü ise twitter’da binlerce kez tekrar edilerek Şenol Güneş’e ağır ithamlarda bulunmalarına sebep oldu.

 

Kerem Aktürkoğlu: Galatasaray'In Oyuncusu Üzgün Anları

 

Kerem’i bu hale getirenler utansın dedi.

Utansınlar

 

Türkiye iyi bir takım ama zaman gerekiyor.

Birçok yorum tarafından ağır ithamlarda bulunan Şenol Güneş’e ise istifa konusunda sorular döndü. Twitter’da tt olan hasthtaglerden biriside a milli takımın yenilgisi üzerine oldu. Birçok ünlü yazar ve futbol yorumcusu ise Şenol Güneş hakkında yorumlarda bulundu. Fifa Başkanı ise Türkiye hakkında ” henüz acemiler ve uyumları yakalayabilecek düzeydeler. Daha fazla turnuva oynamaları gerek” şeklinde dile getirdi.

 

Son Dakika Milli Takım Kerem Üzgünlüğü

 

BURAK ELMAS’IN RECEP TAYYİP ERDOĞAN AÇIKLAMASI.

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!