Radamel Falcao için geri sayım başladı.

Radamel Falcao için geri sayım başladı.

Radamel Falcao için geri sayım başladı.

Galatasaray Radamel Falcao konusunda Fatih Terim’in sözüne uyarak limit sorununu ortadan kaldırarak Morutan için harekete geçecek.

Radamel Falcao Için Geri Sayım Başladı.

 

Galatasaray’ın son 3 maçında da yerini hep yedeklerde ve tribünlerde bulan Falcao, Galatasaray ile yolları ayırmaya hazırlanıyor.

Yabancı kontenjan sınırına dayanan Galatasaray, Falcao için büyük bir limit kurtarıcısı olarak görüyor.

Morutan için yabancı sınırında olan Galatasaray’ın Falcao’yu göndermekten başka çaresi olmadığı gibi 546 Milyon TL sınırında olan Galatasaray, yıllık maliyeti 8 milyon euro olan Falcao ile yolları ayırmasıyla bu limit sorununa da çözüm bulacak.

Radamel Falcao Için Geri Sayım Başladı.

 

Galatasaray’ın planlamasında ise Kolombiyalı futbolcuya 3 milyon euro ödeyerek takımda kalmasını sağlamak , eğer kalmaz ise de yolları ayırarak Morutan konusunda adım atmak olacak.

Fatih Terim, Falcao için sözlerini Ryan Babel için de geçerli olduğunu söyledi. Sözlerinde “Her gelen olduğu gibi giden de önemlidir. Futbolun doğası değişimlerle büyür. Değerini hakeden ve teklifini eden her oyuncu kendine yeni kapı açar. İki taraf manevi olarak mutluysa o gelip gidenlerin bir önemi yok.” şeklinde ifade etti.

Yöneticilere göre henüz teklif olmadığını söyleyen Terim, olması durumunda neler yapılacağının belli olduğunu söyledi.

Radamel Falcao Için Geri Sayım Başladı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!