Futbol Gündemi sarstı. Mustafa Muhammed için yeni açıklama.

Mustafa Muhammed’i Galatasaray göndermedi.

Futbol Gündemi sarstı. Mustafa Muhammed için yeni açıklama.

 

Futbol Gündemi Sarstı. Mustafa Muhammed Için Yeni Açıklama.

 

Mustafa Muhammed transferinde son dakika bozulmasına dair açıklama geldi. Bunu Galatasaray’ın yaptığı belirtildi.

Galatasaray’ın Bordeaux takımına transferini gerçekleştireceği Muhammed için bir gelişme yaşandı. Transferin ani bozulması sonucunda açıklamalara göre eski takımı Zamalek’in yaptığı iddia edildi. Fakat olaylar öyle olmamış.

 

Mustafa Muhammed Transferinde Son Dakika

 

Fransa’da sağlık kontrollerine giren Muhammed’in 11 formayı Mbaye Diagne‘ye kaptırmasından sonra kişisel hayatını dikkate almadı. Bunun üzerine Fatih Terim her ne kadar olumsuz baksa da bu olumsuzluğu yıkacak olay gerçekleşti.

Gerçekleşen olay Radamel Falcao‘nun gitmesi oldu. 23 yaşındaki yıldızın Falcao sonrasında joker işlevi görmesi için harekete geçildi. 7 milyon euro fiyatını peşin bir şekilde isteyen Galatasaray’a olumsuz yanıt veren Bordeaux, Mısırlı golcüden vazgeçti.

Galatasaray’ın bu hamlesini doğru bulmayan takım ise Mustafa Muhammed‘in çok üzgün olduğunu dile getirdi. Kendilerinin de üzgün olduğunu da belirterek verilen garantinin bozulduğunu söylediler.

 

SİNAN GÜMÜŞ’E BÜYÜK ALGI

 

Mustafa Muhammed Transferinde Son Dakika

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!