Halil Dervişoğlu maaş rekorunda yeni ismini Emre Kılınç'ın önüne geçirdi. 8.5 Milyon TL alan futbolcuya ek primler verilebeceği söyleniyor.

Halil Dervişoğlu Maaş Rekoru

Halil Dervişoğlu Maaş Rekoru Kırdı.

Halil Dervişoğlu Maaş Rekoru Kırdı.

 

Halil Dervişoğlu maaş konusunda lider konumuna oturdu.

Galatasaray’ın Milli Santrafor için ödediği maaştan sonra kadroda en fazla maaş alan isim olarak lider koltuğuna oturdu.

Yıllık 8.5 Milyon TL’ye anlaşan Dervişoğlu, Emre Kılınç’ın 8 Milyon TL fiyatını geride bırakarak öncü isimlerden birisi oldu.

Fenerbahçe’nin tekliflerine rağmen Galatasaray’a gideceğini söyleyen Dervişoğlu, yerli oyuncuların ilklerinde yer alıyor.

21 yaşındaki genç yetenek için mali şartların da düzenlenmesiyle birlikte 1 sezonluk kiralanan futbolcunun 2 Milyon TL’de ek olarak performans bonusu yerleştirildi.

Halil Dervişoğlu Maaş Rekoru Kırdı. Halil Dervişoğlu 8.5 Milyon Tl Alıyor.

 

Radamel Falcao ayrılınca Feghouli zirveye oturdu.

Yabancı kadro listeside Falcao’dan sonra zirve 3.7 Milyon Euro (38 Milyon TL) ile Feghouli’nin oldu. Takımın en çok kazananı olarak listeye kazılan isimde Feghouli’nin gitme durumları hala tartışmalara açık bir konu olmaktan çıkmıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!