Halil Akbunar Transfer Gündemi | Galatasaray Ve Beşiktaş Rekabeti | Spor Haberleri

Halil Akbunar Fatih Terim isteğine ters köşe yaptı. Sergen Yalçın’ın azimi şaşırttı.

Daha Fazla Göster

Galatasaray’ın eskimeyen imparatoru Fatih Terim, Göztepeli oyuncu için teklifle gelmişti. Anlaşma sonunda ise bir terslik oldu.

Halil Akbunar Fatih Terim karşısında anlaşmalarını değiştirdi. Yaptığı ters köşe ise değer kazandırdı. Transfer değerinin yüksek olduğu kanat oyuncusu için iki teknik adamında mücadele etme süreci başladı. 

 

Halil Akbunar Fatih Terim Karşısında Ters Köşe Yaptı. Sergen Yalçın | Transfer Gündemi

 

Halil Akbunar Fatih Terim ve Sergen Yalçın arasında kaldı.

Göztepe’li yıldız kanat oyuncusu Halil Akbunar, Galatasaray ile imzaladığı prensip anlaşmasına aykırı bir davranış gerçekleştirdi. Sergen Yalçın’ın dönmesiyle birlikte 2 aydır peşinde olan Galatasaray hakkında düşüncelerini dile getirdi. Beşiktaş hakkında ise “Galatasaray’a göre Beşiktaş daha üstün” şeklinde ifadelerine yer verdi. Şampiyonluk Ligi noktasında daha fazla şansının olduğunu belirten Akbunar, 1 yıl sözleşmeye sahip olmasına rağmen transfer noktasında gidebileceği yönde bilgiler sağlamaktadır.

 

Halil Akbunar Transfer Değeri 4.5 Milyon Euro | Transfer Gündemi

 

Değerini 2’ye katlayan yıldız oyuncu çevikliğiyle gündemde.

1 hafta içerisinde açıklaması beklenen transfer olayında ise oyuncunun piyasa değerinin 4.5 Milyon Euro olduğu biliniyor. Bu konuda ise Göztepe’ye ciddi anlamda gelir getirebilecek bir oyuncu olduğu bildiriliyor. 1.67 boyunda ve 27 yaşında olan kanat oyuncusunun çok çevik ve dinamik olması nedeniyle her anı değerlendirebildiği söyleniyor.

GALATASARAY’DAN SOSYAL MEDYA HABERİ

SPORLIVE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!