Galatasaray Mostafa Mohamed

Galatasaray’dan Mostafa Mohamed İle İlgili Olay Açıklama!

Daha Fazla Göster

Galatasaray Takımının Golcüsü Olan Mostafa Mohamed İle İlgili Olay Yaratan Açıklama:

Galatasaray'Dan Mostafa Mohamed İle İlgili Olay Açıklama!

Galatasaray da son dakika transfer haberi..
Mostafa Mohamed‘in Galatasaraya gitmeden önce imzaladığı sözleşmenin kayıp olduğunu doğrulayan bir zamanlar Zamalek’i çalıştıran Mido ve Zamalek eski yönetim kurulu üyesi İbrahim Abdullah, Galatasaray‘ın Mohamedin Galatasaraya gitmeden önce imzaladığı sözleşmenin kayıp olduğunu öğrenmesi takdirde yıldız futbolcunun eski kontratını baz alarak bedelsiz kadrosuna katılabileceğini ifade etti ve ayrıca sözlerini kısaca şu şekilde tamamladı.

Galatasaray'Dan Mostafa Mohamed İle İlgili Olay Açıklama!

“Mostafa Mohamed ile sözleşme uzattığını ancak boş mukaveleye imza attığını söylüyor. Sözleşme uzatma sonrası alacağı yıllık maaşa dair Mohamed ile anlaşamadığını, Alacağı miktarı arttırmak istediğini belirtti. O da, eski aldığı maaşı kendisine teklif etmiş. Sonrasında, Galatasaray’a gitmeden önce boş mukaveleye imza atmış ve o şekilde gitmiş. Kısacası herhangi bir resmiliği yok. Mostafa Mohamed’in Mısır’a yapacağı ilk ziyarette kontratın belgelenmesi bekleniyor. Ancak, sözleşmenin süresi doldu ve şu anda o imza etkisiz bir belge.”

Galatasaray Spor Kulübü

Zamalek’in eski hocalarından olan Mido Mostafa Mohamed’in Galatasaraya gitmeden önce imzaladığı sözleşmenin kayıp olması ile ilgili açıklaması kısaca şu şekilde:

Mostafa Mohamed, Galatasaray‘a kiralık gitmeden önce 2 sezonluk yeni sözleşme imzalamış olduğunu ve daha sonra İbrahim Abdullah, komite başkanı Abdeel Aziz’in de tavsiyesi üzerine sözleşmeyi aldığını ve evine götürdüğünü söylüyor.
Ashraf Sobi’nin bu olaydan sorumlu kişiye dair soruşturma açmasını talep ediyor. Mostafa Mohamed’in sözleşmesini İbrahim Abdullah aldığını ve evine götürdüğünü, aynı zamanda kayıp süsü verdiğini söylüyor. Bu nedenle sözleşme belgelenemeyeceğini de ekledi.
son olarak da Mido Galatasaray, oyuncunun sözleşmesine dair neler olduğunu bilirse, oyuncunun kiralık sözleşmesinin sona ermesinin ardından bonservissiz transfer gerçekleşeceğini söylüyor.

Forum Hesabımız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!