Cats

Galatasaray’da ŞOK yaratan seçim açıklaması!

Daha Fazla Göster

Galatasaray’da ŞOK yaratan seçim açıklaması!

Galatasaray'Da Şok Yaratan Seçim Açıklaması!

Galatasaray’da ŞOK yaratan seçim açıklaması! Galatasaray Spor Kulübündeki gündemin transferlerin yanında seçimde gündemde olduğu söyleniyor. 2. olarak bitirilen sezonun ardından gelecek yeni sezon için tüm planlamalar ve çalışmalar, yapılacak seçim sonrası netliğe kavuşacak. 6 adayı bulunan seçimle ilgili yaşanacak tüm sıcak gelişmeleri sporlive.net sizlere aktarıyor!

Galatasaray Spor Kulübü 6 adayı bulunan bir başkanlık seçimi yapacak. Yeni sezona dair yapılan tüm transfer planları, yapılacak hamleler ve takımın geleceği bu kritik seçimden sonra belli olacak. Seçim öncesi, teknik ekibin hareketli saatler geçirdiğine dair söylentilerde mevcut.

Hiç beklenmedik şeyler olabilir!

Galatasaray'Da Şok Yaratan Seçim Açıklaması!

Galatasaray’da bütün yapılan planlar ve takımın tüm geleceği yapılacak seçime bağlanmış durumda. 5 aday halihazırda bulunuyordu fakat bugün Yiğit Şardan’ında adaylığını açıklaması üzerine bu sayı 6’yı buldu. Abdurrahim Albayrak’da bu adayların içerisinde yer alacağını dile getirdi. Bu kadar çok adayın olduğu seçimde katılımın az olması dengelerin değişeceği anlamına da gelebilir. Bu kritik seçim Galatasaray’da farklı senaryolar yaratabilir, hiç beklenmedik şeyler ortaya çıkabilir.”

Kulüpten yapılan açıklamada yer alan bilgiye göre “Geniş katılımlı Genel Kurul niteliği taşıdığından T.C İçişleri bakanlığının ilgili genelgesi uyarınca ileri bir tarihe ertelenmiştir. Seçim tarihini açıklayacağımızı duyurmuştuk. Yeni sezonda(2021-2024) Divan Kurulu Başkanlık Seçimi, yetkili mercilerden izin alınması şartıyla, 18 Haziran 2021 Cuma günü 10.00-15.00 saatleri arasında Galatasaray Lisesi’nde yapılacaktır” dendi.

Hareketli Saatler Geçecek

Galatasaray'Da Şok Yaratan Seçim Açıklaması!

Mevcut olan yönetimde hareketli saatler yaşanacağı aşikar. Mevcut Başkan Mustafa Cengiz ile 2. Başkan Abdurrahim Albayrak’ın bir araya geleceği söylentiler arasında yerini alıyor. Albayrak’ın Cengiz’e “Kararınızı bekliyorum. Siz seçime girmediğiniz takdirde, ben adaylığımı açıklayacağım” diyeceği kayıtlara geçti. 

Abdurrahim Albayrak aday olmayı netleştirdiği takdirde, soluğu Yiğit Şardan’ın yanında alacağı ve Şardan’la organize olup, ortak görüşmeler dahilinde bir liste hazırlayacağı da gelen bilgiler arasında. Özetle; Galatasaray’da son dönemde hiç görülmemiş, 6 adayı bulunan seçim heyecanı yaşanacak.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!