Galatasaray'da Beklenmedik 2 ayrılık gerçekleşti. 

Galatasaray’da Beklenmedik 2 ayrılık.

Galatasaray’da Beklenmedik 2 ayrılık gerçekleşti.

Galatasaray’da Beklenmedik ayrılıklar gerçekleşti. Falcao ve Feghouli beklerken Ryan Babel ve Mbaye Diagne ile yollar ayrılıyor.

 

Galatasaray'Da Beklenmedik 2 Ayrılık Gerçekleşti. 

 

Son dakika spor gündemine yansıyan haberlere göre Fatih Terim 2 isimde ayrılığı kararlaştırdığını açıkladı. Açıkladığı isimler ise umulduğu gibi çıkmadı. Fatih Terim’in Falcao ve Feghouli konusunda kesinleştirdiği kararın aksine 2 oyuncu ile yollarını kesin olarak ayıracağını ifade etti.

 

Galatasaray'Da Beklenmedik 2 Ayrılık Gerçekleşti. 

 

Galatasaray’dan ayrılacak isimler Ryan Babel ve Mbaye Diagne olarak açıklandı. Falcao ve Feghouli toplam 9 milyon euro kazanıyordu. Bunlara 2 isim olarak eklenen Babel ve Diagne ise 6 milyon euro ediyor. Bu durumda ekonomiyi zorlaştıran ama performansı tatmin etmeyen futbolcuların yolları açık göründü.

 

Galatasaray'Da Beklenmedik 2 Ayrılık Gerçekleşti. 

 

Yolları açık olan oyuncuların Galatasaray’da beklenmedik ayrılık olarak nitelendirildi. Fatih Terim’in isteklerini tamamlayamayan oyuncuların daha da artabileceği ise bir ihtimal olarak listede bulundurulacağı söylendi.

GEDSON’DAN GÜZEL HABERLER GELDİ.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!