Galatasaray'da Başkanlık İçin Gereken Oy Sayısı 1400

Galatasaray’da Başkanlık İçin Gereken Oy Sayısı 1400 !

Galatasaray’da Başkanlık İçin Gereken Oy Sayısı 1400 !

Galatasaray’da Başkanlık İçin Gereken Oy Sayısı 1400 ! Son dakika Galatasaray haberleri.

Galatasaray’da 5 adayın olacağı seçimde, kongreye pandemi şartları sebebi ile ve tatil dönemine denk gelmesi sebebiyle yüksek katılım sayısı beklenemiyor. Son yapılan seçimde 4 bin 93 üye oylarını kullanmıştı. Galatasaray’da Başkanlık İçin Gereken Oy Sayısı 1400.

Galatasaray'Da Başkanlık İçin Gereken Oy Sayısı 1400

Galatasaray Kulübü’nde 19 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan seçimde, başkanlık seçimi çok adaylı fakat katılım o kadar gözükmüyor.

Sarı kırmızılı takımın, camiada aday enflasyonunun yaşandığı seçime katılımın aynı coşkuda olamayacağı öngörülüyor. Son yapılan seçimde katılım sayısının 4 bin 93 olarak gerçekleştiği ancak pandemi sebebi ile bu rakamın geçilmesinin pek de mümkün olmadığını belirtildi.

Işın Çelebi’nin başkanlık adaylığından çekildiğini basın mensuplarıyla paylaşmasının ardından 5 adayın gireceği kurulda yaklaşık 4 bin kongre üyesinin seçime katılarak oy kullanması öngörülüyor.

Başkanlık seçiminde bir adayın ipi önde göğüslemesi için 1100 – 1200 civarı oy alınması gerektiği, katılan adaylar tarafından öngörülüyor. Bu nedenle adaylar, bir oyun bile kendileri için çok önem arz ettiğinin farkında.

Yüzde 70 oranında karşı oy

Galatasaray'Da Başkanlık İçin Gereken Oy Sayısı 1400

Başkan adayları, yurt içinden ve yurt dışındaki üyeleri sandığa davet edip, oy kullanmaya teşvik etmesi için çeşitli çalışmalar sergiliyorlar. Tek bir oyun bile öneminin gayet farkında olan Başkan adayları, ellerinde hazirun listesi olmaması handikapına rağmen ulaşabildikleri ölçüde üyeleri sandığa getirmeyi amaçlıyorlar.

Instagram’da gezinirken son dakika haberlerini anında öğrenmek istiyorsanız bizi buradaki linkten takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!