Galatasaray Teknik Direktörü

Galatasaray Teknik Direktör Görüşmeleri : Galatasaray’ın görüştüğü o isimler

Daha Fazla Göster

Sarı kırmızı takımın Fatih Terim sözleşmesi sona ermesiyle birlikte teknik direktör arayışlarına geçtiler. Görüştükleri teknik direktörler arasında yıldız takımlara ait kişilerde bulunuyor.

 

Galatasaray Teknik Direktör görüşmeleri son sürat devam ediyor. Görüştüğü isimler ve planladıkları kişiler hakkında görüşlerini paylaşan sarı kırmızılı ekip, henüz kesin bir karara varmış değiller.

 

Galatasaray Teknik Direktör Görüşmeleir

 

Galatasaray Teknik Direktör Görüşmelerinde isimler belirlendi.

Sarı kırmızılı ekip görüştükleri isimleri ve görüşmeyi planladıkları isimler konusunda münazara içerisindeler. Kimisi belirli bir lokasyon seçerken kimisi de milli olması noktasında detaylara değiniyor. Burak Elmas , Eşref hamamcıoğlu gibi isimlerle henüz şüpheli şekilde düşüncelerde bulunan sarı kırmızılı ekip başkanlık seçimi noktasında Burak Elmas’ın Fatih Terim’in devam etmek istediği kararının yönünde düşünüyor.

Fatih Terim

 

Galatasaray Teknik Direktör : Fatih Terim noktasında olumsuz görüşteler.

Burak Elmas’ın Fatih Terim sevgisi ve desteği nedeniyle seçildiğinde onunla devam etmesi planlanıyor. Fakat Mustafa Cengiz’in ekip arkadaşlarıyla birlikte ise Burak Elmas’a olumsuz bakıyorlar. Düşman olarak nitelendiğini ifade eden Mustafa Cengiz, Terim ile yola devam etmeme konusunda kararlı. Diğer adayların belirtmediği durumlar ise kiminle devam edeceği olduğu, Burak Elmas bu noktada kesin vaatler belirterek Fatih Terim’de kendini kararlı kıldı.

Galatasaray Teknik Direktör Görüşmeleri : Galatasaray'In Görüştüğü O Isimler

 

Fatih Terim konusunda o da vaat verdi.

Fatih Terim’i seçtiğini belirten Eşref Hamamcıoğlu, başkan seçildiği taktirde hayatını futbola adayan birisiyle ve takımı tanıyan birisiyle devam edeceğini bu isminde Fatih Terim olacağı yönünde kararını belirtti. Sportif direktörlük açısından bir açıklama ise Terim’in efsane olduğunu ve seçim olarak onu malzeme edinilmemesinin vurgusunu yaptı. Galatasaray’ı birçok kez şampiyonluğa iten Terim noktasında saygının büyük olmasını ve kararın doğru verilmesini tekrar ettiler.

Metin Öztürk

Adaylar kuvvetli bu isimler ise zayıf kaldı.

Seçim noktasında Yiğit Şardan, Burak Elmas ve Eşref Hamamcıoğlu’nun etkin profilleri sebebiyle ise Metin Öztürk ve İbrahim Özdemir’in zayıf kaldığı görülüyor. Fakat vurgu yapılan nokta ise Metin Öztürk ve Yiğit Şardan’ın hocasının Ömer Erdoğan olduğu kısımı ele alıyorlar.

 

Ömer Erdoğan

 

TÜRKİYE İTALYA MAÇI NE ZAMAN VE HANGİ KANALDA CANLI İZLENEBİLECEK

SPORLIVE INSTAGRAM ADRESIMIZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!