Galatasaray Haberleri: Burak Elmas'tan TFF'ye Yaylım Ateşi! Marcao sözleri ve İstifa!

Galatasaray Haberleri: Burak Elmas’tan TFF’ye Yaylım Ateşi! Marcao sözleri ve İstifa!

Galatasaray Haberleri: Burak Elmas’tan TFF’ye Yaylım Ateşi! Marcao sözleri ve İstifa!

Galatasaray haberleri, Galatasaray transfer haberleri, Galatasaray transfer söylentileri, son dakika Galatasaray haberleri, Galatasaray söylentileri, Galatasaray ayrılık haberleri, Galatasaray gündemi gibi sorularınıza tek cevap sporlive.net’te.

Galatasaray Haberleri: Burak Elmas'Tan Tff'Ye Yaylım Ateşi! Marcao Sözleri Ve İstifa!

Sarı kırmızılı takımın başkanı Burak Elmas futbol gündemi ile ilgili bir takım açıklamalarda bulundu. Burak Elmas, Oğulcan Çağlayan transferinin altını çizerken “Galatasaray bu davayı bütün gücüyle beraber takipçisi olacaktır. Sayın Nihat Özdemir’in yöneticisi olduğu TFF’ye bir şeyler söylemek istiyorum. Biz iyi niyet göstererek sorularımızı çözme isteğimizi sizlere dile getirdik. Galatasaray’a karşı oluşmuş bir lobi var. Bana soracak olursanız bu bir suç örgütüdür” sözlerini kullandı. “Şu andan itibaren Oğulcan hususunda Rizespor ile sulh yolu ile anlaşma olanakları tükenmiştir” sözlerini de ekledi. Ayrıca Marcao’nun 8 maç ceza almasına da değindi ve TFF ile ilgili şok sözler söyleyerek devam etti.

Galatasaray’ın başkan Burak Elmas, canlı olarak Marcao’nun aldığı cezadan dolayı Rizespor ile süregelen Oğulcan Çağlayan transfer olayına kadar gündeme dair bir çok açıklamalarda bulundu.

“Diz Çöktürme Çabası”

Oğulcan olayı yalnızca Rizespor ile Galatasaray arasında oluşan herhangi bir olay olmaktan çıktı. Galatasaray’a diz çöktürme çabası içinde olan, en sona gelindiğinde de oyuncusuna verilen ceza ile tehdit etmeye kadar büyüyen bir durum. Karşı karşıya kaldığımız olayları paylaşıp Galatasaray’ın duruşunun ne olacağını anlatmayı önemsiyoruz çünkü Galatasaray’ın kötülüğünü isteyen bir mücadele, diz çöktürme çabası mevcut. Galatasaray buna asla boyun eğmez, eğmeyecek sonuna kadar mücadele edecek.

“Bizden Haraç İstiyorlar”

“Bizden haraç istiyorlar. Futbolcunun bonservis ücretinden daha da yüksek bir haraçtır. Kaynak arayışında olmaktır. Disiplin ve Tahkim, bu haracı Galatasaray’a baskı yaparak zorla ödetme çabası içerisindeler. Galatasaray’a haraç kesemezsiniz.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!