Galatasaray Divan Kurulu Başkanlık Seçimleri Güncellendi. 5 Aday Belirlendi - Son Dakika Haberleri

Galatasaray Başkanlık Seçimleri. Adaylar ve listeler belirlendi.

Daha Fazla Göster

Galatasaray Spor Kulübü’nün Fatih Terim ile ayrılığı neticesinde Mustafa Cengiz’in açıklamarıyla beraber yeni başkan adaylarını seçim girişimlerinde bulundu.

Galatasaray Başkanlık Seçimleri için tekrar masaya oturacak. Belirli isimler konusunda yoğun bir tahmin görüntüsü önlere serildi. Bu serilen isimlerden en çok Burak Elmas ve Eşref Hamamcıoğlu’nun ön plana çıkarıldığı gözüküyor.

Galatasaray Lisesi’nde gerçekleşecek olan divan kurulu başkanlık seçimlerinde 3 yıl kadar bir süre için Galatasaray Ekibi başkanlık seçiminde bulunacak. Saat 10:00’da başlayacak olan seçimin 15:00’da bitmesi bekleniyor. Mustafa Cengiz’in sağlık nedeniyle başkanlığa veda etmesi ve yeniden aday olamaması sonucunda 5 aday Galatasaray için hünerlerini sergileyecek.

 

Galatasaray Başkanlık Seçimleri Için Kürsüye 5 Aday Yerleştirdi. Spor Haberleri

 

Galatasaray Başkanlık Seçimleri. Herkes vadettikleriyle konuşulacak.

Galatasaray için yeni seçilecek olan adaylar Burak Elmas, Eşref Hamamcıoğlu , Yiğit Şardan,  Metin Öztürk ve İbrahim Özdemir olarak belirlendi. Belirlenen pusulalar ise Burak Elmas kırmızı , Eşref Hamamcıoğlu yeşil, Yiğit Şardan gri , Metin Öztürk mor ve İbrahim Özdemir ise sarı oy pusulalarına sahip olacağı şeklinde ifade edildi.

 

Galatasaray Divan Kurulu'Nda Mustafa Cengiz Yeniden Aday Olamıyor. Spor Haberleri

 

Bu başkanlık seçimi 38.Başkanlık süreci olacak. 8.500 oy belirtildi.

Kurul içerisinde rakipleri karşısında öne geçebilen aday Galatasaray Spor Kulübü’nün 38. başkanı olacak. 1905 yılından bu yana ilk başkan Ali Sami Yen ile başlayan sarı-kırmızılıların bu seçimle birlikte 116 yılda 37 başkanı bulunmuştu. Bu başkanlık seçimi sürecinde ise adaylara kullanılacak oyun 8.500 adet olduğu söyleniyor. Covid 19 kapsamında kullanılacak oyların en geç 1 hafta içerisinde de açıklanabileceği düşünülüyor.

 

Galatasaray Divan Kurulu Üyeleri 5 Aday Belirledi. Spor Haberleri

 

FUTBOL BİLGİLERİNE NE KADAR HAKİMSİN ? 

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!