Galatasaray Başkanlık Seçimi Son Durum Nedir ? Saat Kaçta Bitiyor ?

Galatasaray Başkanlık Seçimi Son Durum Nedir ? Saat Kaçta Bitiyor ?

Daha Fazla Göster

Galatasaray Başkanlık Seçimi Son Durum Nedir ? Saat Kaçta Bitiyor ?

Galatasaray Başkanlık Seçimi Son Durum Nedir ? Saat Kaçta Bitiyor ? Galatasaray haberleri. Galatasaray son dakika.

Galatasaray Başkanlık Seçimi Son Durum Nedir ? Saat Kaçta Bitiyor ?

Mustafa Cengiz’in başkanlık dönemi resmi olarak son buldu. Başkanlık seçimi için sandığa giden Galatasaray’ın üyeleri, Burak Elmas, Eşref Hamamcıoğlu, Metin Öztürk, İbrahim Özdemir ve Yiğit Şardan arasında başkanlık seçimi yapılacak. Arama motorlarında yapılan aramalar Galatasaray adaylarının listesi, Galatasaray seçimi saat kaçta bitiyor gibi sorular oldu.

Galatasaray’da Mustafa Cengiz dönemi resmi olarak son bulmak üzere. Başkanlık seçimi için üyeler sandık başına gitti. Sosyal medya ve arama motorlarında konuya dair tüm detaylar araştırılıyor. Galatasaray seçimi saat kaçta bitiyor? Seçim sonuçları ne zaman açıklanacak? Başkan adayları kimler? gibi sorular soruldu.

Galatasaray Başkanlık Seçimi Saat Kaçta Bitiyor ?

19 Haziran Cumartesi günü saat 10.00’da başlayan seçim, 15.00’da sona erecek.

Galatasaray Seçim Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ?

Galatasaray’ın üyeleri 19 Haziran Cumartesi günü saat 15.00’e kadar oylarını kullanabilecekler. Oy sayımlarının sayılması ile beraber Galatasaray’ın 38. başkanı resmi olarak seçilmiş olacak.

Galatasaray Başkanlık Seçimi Son Durum Nedir ? Saat Kaçta Bitiyor ?

Galatasaray’ın Başkan Adayları Kim ?

Halihazırda başkan olan Mustafa Cengiz’in sağlık sorunları sebebi ile adaylığını koymadığı Galatasaray’da 5 isim başkanlık için seçime gidiyor. Seçimde, Metin Öztürk, İbrahim Özdemir, Eşref Hamamcıoğlu, Burak Elmas ve son olarak Yiğit Şardan başkan olmak için Galatasaray üyelerinden oy isteyecekler.

En fazla 8 bin 500 oy kullanılacak

Galatasaray Lisesi’nde yapılan seçimde 8 bin 500 üyenin oy kullanma hakkı bulunuyor. Toplam 30 sandıkta oy kullanma işlemi gerçekleşecek.

Galatasaray Başkan Adaylarının Listesi

Metin Öztürk

Asil: Nasuhi Sezgin, Bora İsmail Bahçetepe, Rıza Tevfik Morova, Erol Erkuloğlu, Asena Yılmazkaya Dinçbaylı, İsmail Sarıkaya, Osman Aral, Emre Alkin, Dikran Gülmezgil, Nihat Kırmızı.

Yedek: Sencer Seren, Sinan Müderrisoğlu, Halil Cem Burnaz, Tanur Lara Yılmaz, Ethem Baturalp Pamukçu.

İbrahim Özdemir 

Asil: Osman Torok Tanrıyar, Mustafa Keten, Hilmi Develi, Volkan Vural, Cemal Sedat Dayıoğlu, Murat Atay, Selim Demir, Banu Kavak, Ali Fatinoğlu, Tamer Koldaş.

Yedek: Tunç Üner, Reyhan Çelik, Emre Eti, Cenk Gönenç, Deniz İsmail Aras.

Eşref Hamamcıoğlu

Asil: Osman Kocaman, Tuncer Hunca, Hayri Gürkan Eliçin, Ahmet Arif Bağlıca, Levent Yaz, Ahmet Cemal Özgörkey, Cenk Nuri Soyer, Cevat Genç, Ahmet Yavuz, Ecem Tezel Aldanmaz.

Yedek: Mehmet Emre Mısırlı, Emin Tan Bilge, Murat Karaman, Şükran Pelin Öztekin, Yusuf Mutlu Yıldız.

Burak Elmas

Asil: Ali Polat Bengiserp, Mehmet Remzi Sanver, Başak Karaca, Bikem Ardakoç Kanık, Turhan Özen, Burçak Emre Zorlu, Şükran Köksal Ünlü, Mustafa Özgür Kalelioğlu, Rezan Epözdemir, Işıtan Gün.

Yedek: İbrahim Reha Keskin, Selam Sefada, Abdulvahap Gazi Tanrıverdi, Mehmet Polat Kalafatoğlu, Ahmet Ozan Şener.

Yiğit Şardan

Asil: Özcan Çetin Soy, Abdurrahim Albayrak, Murat Yalçındağ, Ahmet Aslan, Mete Serkan Sevim, Ömer Mafa, Dorukhan Acar, Begüm Özkan, Murat Özkaya, Murat Erkul.

Instagram’da son dakika haberlerini anında görmek istiyorsanız bizi buradaki linkten takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!