Fatih Terim Psv Için Konuştu. Maç Öncesi Transferler Için De Görüştü.

Fatih Terim PSV için konuştu.

Daha Fazla Göster

Fatih Terim PSV için konuştu. Maç öncesi transferler için de görüştü.

Fatih Terim PSV maçı öncesi için açıklamalarda bulundu. Transferler ve Rachid Ghezzal için de açıklama yaptı.

 

Fatih Terim Psv Için Konuştu. Maç Öncesi Transferler Için De Görüştü.

 

Fatih Terim’in PSV maçından önce transfer ve planlamalara ilişkin açıklamalarda bulundu. Şampiyonlar ligine hızlı bir şekilde hazırlanmaya gayret eden Terim’in Burak Elmas ile görüşmesinde de yeni transferlere kapı açacağını dile getirdi. Bunun üzerine ise yeni listesini açıklamaya hazırlandığını ifade etti.

Mali sıkıntıları da dile getirerek 11’e yakın oyuncu kaybettiklerini söyleyen Fatih Terim’in eksik kadro ve sistemle girdikleri için kaybetmelerinin doğal olduğunu söyleyen teknik adamın orta saha konusunda Ghezzal için bir eksiklik olmasıyla beraberinde oturamadıklarını söyledi.

 

Fatih Terim Psv Için Konuştu. Maç Öncesi Transferler Için De Görüştü.

 

Fatih Terim PSV için konuştu.

Burak Elmas’ın bu konuşmalara katıldığını ama Fatih Terim’e gelen eleştirilerinin haksız yere olduğunu ve sonuna kadar da hocanın arkasında olduğunu dile getirdi. Vazgeçmeyi kabullenmeyen Fatih Terim ise yeni şekilde devam edeceğini ve sezonu iyi tamamlamak için elinden geleni yapacağını söyledi.

1 Eylül tarihini işaretleyen Fatih Terim, Ghezzal konusunda detayları saklayarak konuşması gerektiğini dile getirdi. Oyun için devamlılık sağlayacak sistemi oluşturduğunu fakat elinde olmayan bir değerin nasıl harcanacağını ifade etti. Fatih Terim PSV maçı için ise bu oyuncunun önemli bir rol oynayacağını da söyleyerek sözünü noktaladı.

 

PATRICK VAN AAHOLT İSTANBUL’DA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!