Galatasaray'Dan Ayrılacaklar Belirlendi. Fatih Terim Son Dakika

Fatih Terim Galatasaray’dan Ayrılacak isimleri tek tek seçti.

Daha Fazla Göster

Galatasaray’ın İmparatoru biletleri kesmeye başladı. Fatih Terim, takımdan ayrılacak isimleri belirterek tek tek seçime gitti. Seçim sonrasında ise koşulsuz bir şekilde takımdan ayrılacak isimleri sıraladı.

 

Fatih Terim Galatasaray'Dan Oyuncuları Ayırıyor. Spor Haberleri

 

Fatih Terim Galatasaray’dan Ayrılacak her bir ismin yayınlamasını gerçekleştirdi. Bileti kesilecek olan oyunculara ise kapı açık bir şekilde gönderilecek. Potansiyel açısından kalabilecek oyuncuların ise testleri gerçekleştirilecek.

 

Fatih Terim Galatasaray’dan ayrılacak isimlerin listesini açıkladı.

Galatasaray Spor Kulübü’nün Burak Elmas ile kazandığı başkanlık seçiminden sonra sözünü verdiği teknik direktör Fatih Terim’in gelmesiyle birlikte ortak hareket edilmeye başlandı. Bu hareket sonrasında ise transferlerin son sürat gerçekleşeceği gibi ayrılacak isimlerinde bekletilmesi yapmayacağı açıklandı. Bu noktada transfer edilecek oyunculardan satışı gerçekleşecek olan oyuncularla birlikte gelir elde edilmesi planlanıyor. Ayrılacak isimler konusunda net olan Fatih Terim ise isimleri açıkladı.

 

Fatih Terim Galatasaray'Dan Ayrılacak Isimlerin Listesini Açıkladı. | Spor Haberleri

 

  • Sofiane Feghouli
    4 yıldır Galatasaray’da oynayan oyuncu hakkında listenin başına alınmasıyla birlikte Fatih Terim Galatasaray’dan sağladığı verimsiz oyuncunun potansiyel noktasında Galatasaray’a faydası bulunmadığı görünüyor. Bu noktada ise ilk ayrılacak isimlerin başında gelen Feghouli, satışı gerçekleştirilebilecek bir oyuncu olmasıyla birlikte yerine oyuncu planlıyor. Oyuncu için görüşmelere başlayan Valladolid ise teklif vermeye hazırlanıyor.

Sofiane Feghouli Galatasaray'Dan Ayrılıyor. Spor Haberleri

 

  • Radamel Falcao
    Kesin bir şekilde ayrılacağının ifadesi verilen ve yarardan çok zarar şeklinde gözüken Kolombiya’lı oyuncu Radamel Falcao, transfer olduğundan bu yana sakatlıklarla boğuşması sebebiyle MLS takımları ile görüşmeler yaptığı biliniyor. 5 Milyon Euro kazanarak takımın en fazla kazananı olan oyuncunun Galatasaray’da yerinin olmadığı düşünülüyor.

Radamel Falcao Galatasaray'Dan Ayrılıyor. Spor Haberleri

 

  • Mbaye Diagne
    Geçtiğimiz sezon içerisinde başarılı performans sergileyen oyuncu kiralak olarak gelmişti. Sözleşmesi uzatılan oyuncunun daha sonrasında gelir getirmesi amacıyla Serie A takımlarından olan Torino ile yakın takipten iletişim kurulduğu biliniyor. 10 Milyon Euro civarında gelir getirecek oyuncu hakkında konuşmalar devam ediliyor.

Mbaye Diagne Galatasaray'Dan Ayrılıyor. Spor Haberleri

 

Fatih Terim Galatasaray’dan ayırdığı isimler sonrasında planlama genç isimlere odaklanan Galatasaray Spor Kulübü’nün şuanda olan kadroyu olabildiğince dinamik ve çok alanlı düşünüyor. Kadronun sağlamlığı oturması için ise uyum maçı yapılarak geliştirilmesi planlanıyor. U19 kamplarında bulunan oyunculara ilgi çekilerek Eren Aydın, Bartuğ Elmaz gibi oyuncular izlemeye alınacak ve gelişimlerine göre kararlar verilecek.

 

SON DAKİKA SERGEN YALÇIN 

SPORLIVE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!