Galatasaray Fatih Terim Için Hazırlanıyor.

Fatih Terim Galatasaray için söylendi. Hayır Derse 3 teknik direktör var.

Daha Fazla Göster

Galatasaray Spor Kulübü, teknik direktör arayışında bulunurken Terim ile yollarını ayırmak istediler. Bu durum noktasında ise adaylar belirtildi.

 

Fatih Terim Galatasaray teknik direktörlüğü noktasında uzun yıllardır başarılara sahip bir teknik adamdır. Galatasaray heyeti tarafından sevilen Terim, Mustafa Cengiz’in açıklaması üzerine yollarını ayırabileceğini belirtti. Bu ayrılığın gerginliğe sebep olması noktasında ise bir açıklama daha geldi.

 

Fatih Terim Galatasaray Ile Anlaşması Için Teklif Verilecek.

 

Fatih Terim Galatasaray için hayır derse 3 teknik direktör var.

Galatasaray Divan Kurulu Başkanlık seçimi sırasında birçok aday çıktı. Bu adaylardan Burak Elmas ve Eşref Hamamcıoğlu en çok konuşulanlardan oldu. 2 başkan adayının da ortak düşüncelerinden birisi Fatih Terim oldu. Burak Elmas ya da Eşref Hamamcıoğlu takıma geldikleri taktirde Fatih Terim ile yola devam edeceklerine dair garanti verdiler. Bu garanti üzerine ise Mustafa Cengiz açıklama yaptı.” Bana düşman muamelesi gösteren bir insanla çalışmam ben” diyerek sözlerine son verdi.

 

Galatasaray'A Teknik Direktör Için Kalıcılık Sözü Verilecek.

 

Fatih Terim yerin 3 aday açıkladılar.

19 Haziran Cumartesi 39. başkanı seçilecek olan Galatasaray Spor Kulübü’nün 5 aday arasından seçilecek. Bu arada ise başkan adaylarından birisi olan İbrahim Özdemir , Fatih Terim’in “Hayır” cevabı üzerine yerine gelebilecek 3 adet teknik direktörün bulunduğunu söyledi. Devamında bu adayları sıraladı.

  • Bruno Lane

Galatasaray Bruno Lage Ile Anlaşabilir. Sporlive

 

  • Ralf Ragnick

Galatasaray Ralf Ragnick Ile Anlaşabilir. Sporlive

 

  • Marcelo Gallardo

Galatasaray Marcelo Gallardo Ile Anlaşabilir. Sporlive

 

Adanın önemi var. Mali değer kazandırabilir.

Adayların bu açıklamaları üzerine ise bir konu Kemerburgaz için not geçildi. Kemerburgaz’ın değerini belirten eski milletvekili İbrahim Özdemir, “otel inşası olabilir. Bu otel ise Galatasaray’a büyük bir yatırım kazandırabilir” gibi ifadelerde bulundu. Florya’nın öneminden de bahsettikten sonra adanın önemini vurgulamayı ihmal etmedi.

 

Transfer noktasında 27 yaş altı şart.

Özdemir, transfer noktasında yapabilecek her oyuncu transferini genç ve dinamik tutmak amacıyla 27 yaş sınırını aşmamayı planlıyor. Altyapıya özen vererek asıl kadroya da güç katmak istediğini açıklayan Özdemir, sözlerine son verdi.

 

Galatasaray Kemerburgaz

 

 

GALATASARAY ŞAMPİYONLAR LİGİ RAKİBİ BELLİ OLDU.

SPORLIVE INSTAGRAM

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!