Arda Turan Planı Açığa Çıktı. Fatih Terim Güveniyor.

Arda Turan Planı Açığa Çıktı.

Daha Fazla Göster

Arda Turan Planı Açığa Çıktı. Fatih Terim Güveniyor.

Fatih Terim Arda Turan için Florya’da yeni bir planlama yaptı.

 

Arda Turan Planı Açığa Çıktı. Fatih Terim Güveniyor.

 

Galatasaray’ın Elmas ve Terim birlikteliği ile dönmesiyle ilk planlarından olan Arda Turan için sportif direktörlük unvanı noktasında harekete geçti.

Galatasaray’ın köklü oyuncularından birisi olan Arda Turan daha önce Atletico Madrid ve Barcelona gibi dev kulüplerde yıldız oyuncu unvanıyla kendini sergiliyordu. Griezmann ve Messi gibi profesyonel oyuncuların yanında kendini sergileyerek alkışlarını alan yıldız oyuncunun Fatih Terim’in planlaması üzerine takıma döndüğü biliniyor.

Turan’ın oyun noktasında alabileceği rolleri tartışan Fatih Terim, Burak Elmas ile oyuncunun güvenilirliği ve Galatasaray geçmişinin köklü olmasını vurguladı. Bu vurgu üzerine ise oyuncunun rolü takım dışında ve içinde her türlü yardım sağlayabileceği gibi aynı zamanda yönetimde de elinin bulunması oldu. Sportif Direktörlük unvanının Fatih Terim ile birlikte yürütülmesini düşünen Burak Elmas, bu role en yakışacak oyuncunun ise Arda Turan’ın tecrübesi ve bilgisi sayesinde uygun hale düştüğünü belirtti.

 

Fatih Terim Arda Turan Için Florya'Da Yeni Bir Planlama Yaptı.

 

Arda ile Resmi Sözleşme yok ama

Henüz Galatasaray’ın Turan’ın sözleşmesinin imzalanmamasıyla birlikte yeni planlar kuran Fatih Terim, yıldız oyuncunun takıma katkısı noktasında yeni fikir tasarladı. Galatasaray’a kaliteli bir hizmet yapabileceği ve güven verebileceği oyuncu olarak gösterilen Turan, geçtiğimiz sezon Florya kampındaydı. Geçtiğimiz sezon 32 maçta 4 gol ve 2 asiste sahip olan yıldızın, performansının tekrarı beklendiği düşünülüyor.

 

MARIO BALOTELLI ARTIK ADANA’DA TRANSFER DETAYLARI BELİRLENDİ.

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!