12

Dursun Özbek ‘ten Başkanlık Hamlesi!

Daha Fazla Göster

 

 

Dursun Özbek ‘in kapısını çaldı ve ‘Gel başkan ol’ çağrısı!.

Galatasaray Kulübü’nde Mayıs ayında yapılacak başkanlık seçimi için geri sayım başladı.

Dursun Özbek’in kapısını çaldı ve ‘Gel başkan ol’ çağrısı.  Galatasaray’ın kurtuluşu sizde. Gel başkan ol. Sizin oluşturacağınız bir yönetimde de yer alalım” dendi.

Habere  göre, Albayrak ve Günay, Başkan Mustafa Cengiz tarafından sürekli eleştirilen Dursun Özbek’in kapısını çaldı ve ‘Gel başkan ol’ çağrısında bulundu.

Sıkıntılı bir dönemde Galatasaray’da Başkan Mustafa Cengiz’in iki yardımcısı Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay eski başkan Dursun Özbek ile görüştü.

 Sarı-kırmzılılarda Abdurrahim Albayrak ile Yusuf Günay’dan flaş bir hamle geldi.

 

Aynı zamanda habere göre, Albayrak ve Günay, Başkan Mustafa Cengiz tarafından sürekli eleştirilen Dursun Özbek’in kapısını çaldı ve ‘Gel başkan ol’ dendi.

 

Başkan Abdurrahim Albayrak ile Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, geçtiğimiz günlerde bir araya geldikleri Özbek’e, “Kulüp çok zor durumda. Sadece haziran ayında ödenmesi gereken 300 milyon lira var. Bu parayı ancak siz verebilirsiniz.

 

eski Başkan Dursun Özbek’in ise “Bunu şu ortamda kabul etmem, Galatasaray’ın örf ve adetlerine yakışmaz. Abdurrahim çok istekliysen sen aday olabilirsin” dedi.

 

Görüşmenin, Başkan Mustafa Cengiz’in 7 yönetici tarafından istifaya davet edilmesinden hemen sonra gerçekleştiği bildirildiSabah Gazetesi’nde yer alan habere göre ise alacakları önemli oranda ödenen Özbek’in 30 milyon TL’ye yakın tutarı hibe ederek kulübe bıraktığı ortaya çıktı.


Galatasaray’da Eşref Hamamcıoğlu başkanlığa adaylığını resmen açıkladı.

. Sarı kırmızılı ekibin divan kurulu başkanı Eşref Hamamcıoğlu, başkanlığa aday olduğunu resmen duyurdu.

Mustafa Cengiz yönetiminin seçim kararı almasının ardından birkaç aday ortaya çıkmıstı. Üstelik bir dönem kulüpte yöneticilik de yapan Galatasaray Divan Kurulu üyesi. Aynı zamanda Burak Elmas, başkanlığa aday olduğunu geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Galatasaray Divan Kurulu üyesi. Metin Öztürk de başkanlığa aday olduğunu açıklayanlar arasında yer almıs ve bir diger. Galatasaray Genel Kurul üyesi. Tuncer Hunca, mayıs ayında yapılması planlanan başkanlık seçimine adaylığını koymuştu.

Resmen başkan adaylığını açıklayanlar arasına son olarak. Sarı kırmızılı takımın divan kurulu başkanı olan. Eşref Hamamcıoğlu da vardı. Aynı zamanda Hamamcıoğlu adaylığını, sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla açıkladı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!