Burak Elmas Recep Tayyip Erdoğan'A Seslenerek Galatasaray Hakkında Konuştu. Spor Haberleri

Burak Elmas, Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması. Yatırım görüşmelerinde bulunuyor.

Daha Fazla Göster

Galatasaray’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı başkanlık seçiminin sonucunda kazanan Burak Elmas olmuştu. Tweet gündeminde ise “Nerede Kalmıştık” diyerek gündeme giriş yapan Elmas, yatırımlar hakkında görüşmeler yaptı.

 

Burak Elmas, Recep Tayyip Erdoğan A Seslendi.

 

Burak Elmas, Recep Tayyip Erdoğan üzerine birkaç sözde bulundu. Bu sözler Galatasaray’ın geleceği ve milli futbol gücünün yükselmesi adına adımlar atmayı sağlayacağını düşünüyor. Galatasaray’a yapılabilecek yatırımları ve ileriyi vaat eden Elmas, laik olabilen bir takıma yapılacak her emeğin başarı kazandıracağını söyledi.

 

Burak Elmas, Recep Tayyip Erdoğan üzerine konuşma gerçekleştirdi.

Burak Elmas, geçtiğimiz günlerde yaptığı basın açıklamasında Galatasaray’ın ilk 100 gün projesini sunmuştu. Bu proje ardından ise transferler ve atılacak her adımlar için bir planının olduğunu ama aynı zamanda Recep Tayyip Erdoğan’ın Galatasaray’a yapacağı yardımlarını laikiyle karşılayacağını belirtti. Bu yatırımlar doğrultusunda hızlanacaklarını ve ilerleyecek olan her adımı düşünerek atacaklarını açıkladı. Röportaj sorularına yanıt veren Burak Elmas’tan cevaplar şu şekildeydi ;

 

Burak Elmas Umutlu Ve Başarılı Bir Gelecek Için Seslendi. Spor Haberleri̇

 

Galatsaray’a Başkan Seçilmek Nasıl Bir Duygu ?

Açıkçası kulübün en zor döneminde adaylığımı koydum ve seçildim. Galatasaray’ı yönetme konusunda bulunan tek gayem birleştirici ve saygılı bir futbol sunmak olacaktır. Mazbatayı alır almaz yapacağım ilk işlem gerekli transferleri sağlayarak Galatasaray’ın ruhunu yeniden ve yeniden canlı tutmak olacak.

 

Türk futbolunun durumunu nasıl açıklarsınız ? 

Türk futbolunun bel kemiği kırık aslında,  bu duruma bir türlü çözüm getirilmiyor. Futbolu yönetmek konusunda başarılı olamıyoruz. Başarısız sonuçlarda ise bir ders almıyoruz. Lakin bu bizim başarısızlığımızı da gizlemez. Başarısız olan kulüpler genelde hep bir bahane buluyor. Futbol böyle oynanmamalı.

 

Burak Elmas Galatasaray'In Yeni Başkanı Gündemde

 

Türk futboluna yatırım hakkında neler  düşünüyorsunuz ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve milletimiz futbola çok önem veriyor. Yatırımlarını yapıyorlar ve tesislerini de yapıyorlar. Bu konuda gerçekten müteşekkiriz. Sonra yapılacak yatırımlarda böyle olursa çok iyi olacaktır. Anadolu’muz bu konuda çok zengin bir alana sahip.

 

Arda Turan Galatasaray’a mı dönecek ? 

Arda Turan genç yaşta büyük üne ve paraya sahip oldu. Bu ona hatalar yapmasına da yol açtı. Lakin zamanla olgunlaştıkça hatalarından döndü  ve mutlu bir hayata büründü. Galatsaray sahip çıkabileceği bir yetenekti. Fakat hayatının dönüt noktası olmasında iyi ki çıkmadı diyebiliriz. Şuanda gayet başarılı bir süreci var.

 

Burak Elmas (@Burakelmas_Tr) | Twitter

 

 

FENERBAHÇE BOMBA TRANSFER

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!