Burak Elmas Kimdir? Kaç Yaşında? Ne Iş Yapıyor? Gs Haberleri

Burak Elmas Kimdir? Galatasaray’ın Yeni Başkanı Burak Elmas..

Daha Fazla Göster

Galatasaray Spor Kulübü 19 Haziran Cumartesi günü yaptığı seçimlerde yeni başkanını seçti. Burak Elmas Kimdir? Yeni başkan kıyasıya mücadele içerisinde olan Burak Elmas ve Eşref Hamamcıoğlu arasından Burak Elmas seçildi.

 

Burak Elmas Kimdir? Kaç Yaşında? Ne Iş Yapıyor? Gs Haberleri

 

Burak Elmas Kimdir? Fatih Terim’in gözdesi olan ve Fatih Terim ile çalışmak noktasında bolca vurgu yapan yeni başkan Burak Elmas,  1997 yılında 23 yaş gününde Galatasaray takımının PAF kulübü sorumlusu olarak gündeme gelmişti. 98-2000 ve 2002 yıllarında 3 dönem boyunca yönetim kurulunda üyelik yaptı. Galatasaray’ın 38.başkanı  Elmas, Galatasaray’ı tekrar ayağa kaldırmak için ilk 100 gün isimli bir projeye başladı.

 

Galatasaray'In Yeni Başkanı Burak Elmas Kimdir?

 

Burak Elmas Kimdir? Fatih Terim’le devam etmeye söz vermişti.

Elmas, 13 haziran günü yaptığı vaatler ile birlikte birçok aday tarafından rakip olmaya göz gelmişti. Eşref Hamamcıoğlu tarafından kıyasıya mücadele ile Galatasaray Başkanlığı’na hak kazanan Burak Elmas, 1974 İstanbul doğumludur. Avusturya Lisesi’nden mezun olduktan sonra Universty Of Denver okulunda finans bölümü eğitimi aldı. Aile şirketlerinde en önemli pozisyonlarda rol alan ve başarılı olan Elmas, 2008 yılında Godvia Investment şirketine CEO rolünde atanmıştır. Türkiye’nin büyük isimlerinden birisi olan Yıldız Grup’ta gıda imalatı başında Yönetim grubunda yer aldı. Hayatı üst düzey çalışma prensibiyle geçen Elmas, Japonya, Amerika , Çin ve İngiltere gibi ülkelerde hizmetler sağlamış ve hepsinden ayrılmıştır. Şuanda ise 3 büyük şirkette ortak yatırımcı olarak görev yapmaktadır.

 

Burak Elmas Kimdir? Kaç Yaşında? Ne Iş Yapıyor? Gs Haberleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!