Burak Elmas Kazandı. Galatasaray Haberleri
Burak Elmas Kazandı. Galatasaray Haberleri

Burak Elmas Kazandı. Galatasaray Başkanlık Seçimleri Sonuçlandı.

Daha Fazla Göster

Galatasaray Divan Kurulu Başkanlık Seçimi’nde Kazanan Taraf Kırmızı Zarf Oldu. Burak Elmas coşkusunu her bireyle birlikte kutladı. Çok az bir farkla kaybeden Eşref Hamamcıoğlu ise bu başarısından dolayı kendisini kutladı.

 

Burak Elmas Kazandı. Galatasaray seçimlerinde heyecan taraftarlarla birlikte doruktaydı. Bunun üzerine kıyasıya bir oylama sayımı gerçekleşti. Burak Elmas geride başlamasına rağmen sandık açılma sayısı arttıkça Eşref Hamamcıoğlu’na yaklaşarak geçmeyi başardı.

Burak Elmas Galatasaray'In Yeni Başkanı Oldu.

Burak Elmas Kazandı. Başkanlık Seçimi Galatasaray Taraftarında Genç Kitlenin Sevdalısına tutundu.

Galatasaray Spor Kulübü 19 haziran 10:00’da başlattığı oylama sürecinde adaylar yerlerini almıştı. Burak Elmas, Metin Öztürk, Eşref Hamamcıoğlu, İbrahim Özdemir ve Yiğit Şardan isimli 5 aday oylama sandıklarına geçip oylarını attılar. Oylamanın sayımı başlaması için 5 saat kadar bir süre verildi. 5 saat içerisinde tüm oylar atıldı. Sedyede gelen vatandaş, öğrenciler ve birçok taraftarda oylama alanlarında oylamalarını kullandılar. Oylama 30.sandıkta sonlandı ve 1500 oy ile Burak Elması Galatasaray’ın yeni başkanı oldu.

Galatasaray 38. Başkanı Burak Elmas. Galatasaray Haberleri̇

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!