Burak Elmas Galatasaray Başkanlık Seçimi İçin Konuştu | Spor Haberleri

Burak Elmas Galatasaray Hakkında Açıklama Yaptı. Çok Eksikti.

Daha Fazla Göster

Galatasaray Spor Kulübü, geçtiğimiz haftalar içerisinde divan kurulu başkanlık seçimi için toplanmak istedi.

 

Galatasaray Başkanlık Seçimi için adaylığını koyan Burak Elmas Galatasaray hakkında bir açıklamada bulundu. Mustafa Cengiz ile yollarını ayıran sarı-kırmızılı ekip, Burak Elmas’ın açıklamalarına kulak verdi.

 

Burak Elmas Galatasaray İçin Konuştu. Planlarını Ve Sorularını Açıkladı. Spor Haberleri

 

Burak Elmas Galatasaray için “yoksundu” ifadesini kullandı.

Galatasaray Başkanlık sezonunu 5 kupa ile tamamlayan Mustafa Cengiz, Fatih Terimle çalışmayacağını ve yollarını ayıracağını söyledi. Bu ayrılık ifadesinden sonra ise 13 Haziran’da yapılması planlanan Divan Kurulu Başkanlık seçimi için erteleme kararı alındı. Erteleme kararının başlıca sebeplerinden birincisi olan covid-19 kapanmasıydı. Seçim tarihi ertelemesi sonrasında ise adaylar konuşmak için 18 Haziran günü kürsüye çıktı. Bu çıkış sonrasında ise adaylardan Burak Elmas, Galatasaray hakkında ifadelerde bulundu.

 

Son Dakika Burak Elmas Galatasaray Başkanlık Seçimlerinde Konuştu. Spor Haberleri

 

Galatasaray için “Yönetilmesi becerilemedi ama biz bunu başaracağız.” Dedi.

İfadesindeki detaylar noktasında Galatasaray için yönetme stratejilerini açıklayan Elmas,  finansal açıdan sorulara “Kişisel hataları ortadan kaldırıp finansal sorunu çözeceğiz. Hesaplı ve Şeffaf bir biçimde atacağımız her adım bizim için bir başarı demektir.” şeklinde belirtti. Başarının anahtarı olan ekip çalışmasında ise uyum ve zamanlamadan bahsederek değindiği noktaları arttırdı. 1996-2000 sezonlarındaki başarı ve şampiyonlukları dile getirerek onların devamını getirilmesi çok önemli olacağını ve taraftarın gönlünün ön planda olduğunu tutularak, her başarı adına bir imza için ellerinden gelenin yapılması gerektiğini vurguladı.

 

Spor Haberleri | Burak Elmas Fatih Terim Adına Açıklamada Bulundu.

 

Burak Elmas Fatih Terim için henüz değil. Olması etik olmaz. Dedi.

Teknik direktör seçimlerinde planlamasını tamamiyle açıklamayan Elmas, Fatih Terim sorularına ” Seçim bitmeden bir eyleme geçmek ve konuşmak hem yakışmaz hem de mantıklı olmaz.” dedi ve seçim sonrasında ilk işinin o olacağını ifadelerinde yer verdi. Teknik direktör açısından net kararı olarak seçim sonrası Fatih Terim olan Elmas, oylama noktasında hür iradeyle takımın geleceği için bir olmalarını ve neyi seçeceklerine de ona göre karar vermelerini rica ederek kürsüden ayrıldı.

 

GALATASARAY YILDIZ OYUNCU TRANSFERİ

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!