Galatasaray Transferleriyle Gündemde Yer Alıyor. Futbol Son Dakika

Belhanda Galatasaray takımına döndü. Fatih Terim’in en çok istediği isim.

Daha Fazla Göster

Galatasaray Spor Kulübü’nün İmparator teknik adamı Fatih Terim, Galatasaray takımına ilk transferini gerçekleştirdi. En çok istediği isimlerde yer alan eski Galatasaray’lı Belhanda ile 3 yıllık sözleşme imzalayacağını belirtti.

Belhanda Galatasaray İle Anlaşacak. Fatih Terim Transfer Bombaları | Spor Haberleri

 

Belhanda Galatasaray hakkında fedakarlık yapacak ve fiyatın yarısını alacağını iddia etti. Bunun üzerine ise Belhanda Galatasaray Transferi üzerine konuşmalar başladı. Oyuncunun İmparator gelmesi üzerine ve Burak Elmas’ın kazanmasıyla sevinçlere boğulduğunu dile getirdi.

Belhanda Galatasaray için fedakarlığa hazır olduğunu söyledi.

İmparator ile görüşmelerin sağlanması noktasında Burak Elmas’ın uyum yakalayacağını ve birlikte adım atacağını açıklamasıyla birlikte Belhanda isimli futbolcuyla anlaşmaları sağladı. Bunun üzerine İmparator ile görüşen Belhanda, Galatasaray için hazır olduğunu ve ne gerek ise yapacağına söz verdi. Fiyat açısından ise 3 Milyon 350 Bin Euro alan Belhanda, İmparatorun gelmesi nedeniyle yarısına imzalayacağını söyledi.

 

Fatih Terim Galatasaray'I Transfer Bombasına Tutuyor. | Transfer Haberleri

 

Fatih Terim’in en çok istediği isim Henry Onyekuru

Monaco ile görüşmelere başlayacağını söyleyen Galatasaray ekibi, 4 Milyon 350 Bin Euro alan oyuncu için opsiyona göre verilen süre içerisinde anlaşabileceklerini belirtiyorlar. Fiyat olarak Onyekuru’nun indirim noktasında bir şeyler yapabileceğini düşünüyorlar.

 

Galatasaray, Henry Onyekuru Konusunda Anlaşmaya Varacak. | Spor Haberleri

 

Emre Akbaba hakkında görüşmeler başlayacak.

28 yaşındaki eski yönetimin olumlu bakmadığı oyuncu Emre Akbaba hakkında ise Fatih Terim’in sözleşme yenileyeceklerini belirttiler.

 

Emre Akbaba, Galatasaray Sözleşmesi Yenilenecek. | Transfer Haberleri

 

Gedson Fernandes için 1 yıllık daha sözleşme sağlanacak.

Benfica Teknik Adamı Rui Costa, Fatih Terim’in eski öğrencisi olduğu biliniyor. Bunun üzerine Gedson Fernandes için 1 yıllık daha kiralama planıyla sözleşme imzalanacağı belirtiliyor.

 

Gedson Fernandes Galatasaray Transferi Gerçekleştirilecek | Futbol Haberleri

 

 

SON DAKİKA HAKAN ÇALHANOĞLU

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!