Başkanlık Seçiminde Şok Gelişme !

Başkanlık Seçiminde Kritik Gelişme !

Daha Fazla Göster

Başkanlık Seçiminde Şok Gelişme !

Başkanlık Seçiminde Şok Gelişme  . Galatasaray’da 29 Mayıs’ta yapılacak olan başkanlık seçiminin heyacanını devam etmekte.

Üstelik sarı kırmızılı ekipte, başkanlık seçimi için geri sayım devam ederken adaylar da çalışmalarını sürdürüyor.

Galatasaray’da adaylar belli olurken , aday olup olmayacağı merak edilen Mustafa Cengiz ve Adnan Polat’ta sessizliklerini bozdu.

 

Sarı-kırmızılı kulüp gözler mevcut başkan Mustafa Cengiz’e çevrilirken aday olup olmayacağı merak edilen eski başkanlardan Adnan Polat sessizliklerin bozdu.

 

Mustafa Cengiz’den sert sözler !

“Bu mümkün değil. Daktilo ile yazılmış bir metin ile kendimi aday olarak mı önereceğim. Bu saçma bir şey. Kendimi mi önermişim? Asılsız bunlar” dedi.

 

Aynı zamanda “Galatasaray’da başkanlık çok değerlidir. Maalesef başkan adayları, söylemleri ile başkanlık koltuğunu itibarsızlaştırmaya çalışıyor. Tam bilgiye sahip olmadan, akıllarına gelenleri söyleyip yıpratma politikası uyguluyorlar.”dedi

 

Adnan Polat’ta açıklamalarda bulundu !

Üstelik Başkan adayı olmayacağını ileten Polat ; ‘’Herkes herkese ağır ifadelerle konuşuyor. Eskiden bu tür eleştirileri aklı selim insanlar yapar, birkaç kişi dile getirirdi. Şimdi ağzına gelen herkes her lafı söylüyor. İbrasızlık konusunda bana iade-i itibar yapılması dile getiriliyor.

‘’Bu sadece benim için değil tüm arkadaşlarım için geçerli. Binin üzerinde Galatasaraylı bu ibrasızlıktan sonra kendilerini geri çekti ve küstü. Galatasaray bu olayların ardından diğer camialar karşısında gücünü kaybetti.” Dedi.


Ünay Aysal’ı sert eleştirdi !

“Bir Galatasaray Başkanı’nın 24 saat kulübe vakit ayırması gerekir. İş hayatım ve projelerimin yoğunluğu başkanlığa vakit ayırmak için yeterli değil.

Göreve geldiğimde 253 milyon dolar borç vardı, bunu 50 milyon dolara kadar indirdik. Karanlıktan aydınlığa çıkardık. Bir dönem daha kalsaydım kârda olan bir G.Saray olurdu. Yaptıklarımız sonucunda bıraktığımız güçlü ekonomik yapıyı maalesef Ünal Aysal har vurup harman savurdu.” Dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!