Ali Koç Ve Burak Elmas Tartışması | Spor Haberleri

Ali Koç Burak Elmas Açıklaması yaptı. Sözlerinde derin mesajlar vardı.

Daha Fazla Göster

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç , Burak Elmas hakkında derin mesajlı açıklamalarda bulundu. Tebrik ederek sonlandırdı.

Ali Koç Burak Elmas Açıklamasında çeşitli noktalara değindi. Rekabetin ve dostluğun olabileceği noktalara değinen Başkan, eski anılara değinerek Burak Elmas hakkında çeşitli notlar kaydetti.

 

Ali Koç Burak Elmas Hakkında Olumlu Bildiride Bulundu.

 

Ali Koç Burak Elmas hakkında eskilere değindi.

Burak Elmas’ın hakkında olumlu görüşlere yer verdi. Notlarında açıkça belirttiği Burak Elmas hakkında Ali Koç’un işlerin konuma göre değişebileceği gibi ileri zamanlarda da şekilleneceğini belirtti. Ali Koç açıklamasında yer ettiği ” Burak Elmas’ın çocukluğundan tanıyorum. Gerçekten başarılı bir karakter. Bu konuda kazanmasıyla birlikte rekabetimizin daha çekişmeli olması sevindirici oldu.

 

Burak Elmas Ali Koç İtirafı &Quot;Kargaşa Yaşadık&Quot; | Spor Haberleri

 

Tabi sahalar ve işin içine Fenerbahçe Galatasaray rekabeti girdiğinde aynı pencereden bakılmayacaktır. Kendisini tekrardan başkanlığı kazanmasından dolayı tebrik ediyorum.” Diyerek sözlerine devam etti. ” Faruk Süren ile yakın dostluğumuz bulunuyor. Bu konuda Burak Elmas’a bir mektup ilettim. Onun dışında ise stat konusunda hükümetimize saygı duymak istiyorum. Avrupa’da hiçbir yerde böyle bir tesis bulunmuyor. Gerçekten gurur verici , şimdiki hedefimiz ise yeni 130 dönümlük bir arazi oluyor. Bunu da tamamladıktan sonra yeni kapılara ilerleyeceğiz.

 

GALATASARAY’DAN AYRILIYORLAR.

SPORLIVE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!