Vitor Pereira Ricardo Lopes Isteği Üzerinde Israrcı Davranacak.

Vitor Pereira Ricardo Lopes isteği

Daha Fazla Göster

Vitor Pereira Ricardo Lopes isteği üzerinde ısrarcı davranacak.

Vitor Pereira Ricardo Lopes için yeni bir sözleşme teklifiyle gitmek istiyor.

 

Vitor Pereira Ricardo Lopes Isteği Üzerinde Israrcı Davranacak.

 

Fenerbahçe’nin ikinci defa hocası olan Vitor Pereira Ricardo Lopes ile anlaşmak istiyor. Bunun üzerine tekliflerini ekibe sunmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe kulübünün transfer serisinde birçok isim anıldı. Bu isimlerden Vitor Pereira’nın listesinde ilk sıralarda olduğu iddia edilen oyuncu Lopes oldu. Forvet gücünü güçlendirmek amacıyla Arnautovic ile anlaşmayı planlayan kanaryalıların bir diğer ismi ise eski eğittiği sol kanat oyuncusu Lopes oldu. Sezon planlamasında hızlı ilerleyen Pereira için ilk 11’in 5 oyuncusunun kısa süreçte tamamlanacağı düşünülüyor.

Transfer hızını bir kat daha artıran Pereira, eski öğrencisi Lopes ile görüşmelere başlayacağı söyleniyor. 32 yaşındaki golcü Arnautovic ile anlaşmalara giden Pereira, Shangai formalı Lopes için talebini ekibe iletti. Brezilya’lı oyuncunun daha önce Avrupa tecrübesi edinmediği biliniyor. 2022’e kadar Shangai ile sözleşmesi olan futbolcunun Fenerbahçe’ye sıcak baktığı biliniyor.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!