Vitor Pereira İstanbul'A Geldi

Son Dakika Fenerbahçe Spor Haberi: Fenerbahçe’nin Yeni Gelen Teknik Direktörü Vitor Pereira İstanbul’a Giriş Yaptı!

Daha Fazla Göster

Son Dakika Fenerbahçe Spor Haberi: Fenerbahçe’nin Yeni Gelen Teknik Direktörü Vitor Pereira İstanbul’a Giriş Yaptı!

Son Dakika Fenerbahçe Spor Haberi: Fenerbahçe'Nin Yeni Gelen Teknik Direktörü Vitor Pereira İstanbul'A Giriş Yaptı!

Spor Toto Süper Lig’de gelecek olan Yeni sezona hazırlanma sürecine girmiş olan Fenerbahçe takımı, gelecek gün kampa gitme amacı ile Topuk Yaylası’na gidecek. Sarı Lacivertli takımın yeni olan Teknik direktörü Vitor Pereira da bu vesile ile İstanbul’a Giriş yapmıştır. Portekizli olan Teknik direktör Vitor Pereira, yanında 4 yardımcısı ile beraber 2021-22 sezonunda Fenerbahçe takımının başında olacak. Kulubün kendi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada “Teknik Direktörümüz Vitor Pereira İstanbul’da!” denildi.

Spor Toto Süper Lig’de gelecek olan yeni sezona hazırlanma sürecine girmiş olan Fenerbahçe, gelecek gün Topuk Yaylası’nda kampa girecek. Sarı lacivertli takımın Portekizli yeni teknik direktörü Vitor Pereira da bu doğrultuda İstanbul’a giriş yaptı.

Son Dakika Fenerbahçe Spor Haberi: Fenerbahçe'Nin Yeni Gelen Teknik Direktörü Vitor Pereira İstanbul'A Giriş Yaptı!

Portekizli olan yeni teknik direktör Vitor Pereira, yaninda alacağı 4 yardımcısı ile birlikte 2021-22 sezonunda Fenerbahçe’nin başında olacak.

Kulubün kendi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada “Teknik Direktörümüz Vitor Pereira İstanbul’da!” denildi.

Fenerbahçe’den yapılan açıklama

Kulübün kendi sosyal medya hesabından Kulübümüzün anlaşmaya vardığı Portekizli Teknik Direktör Vitor Pereira ve yardımcıları, İstanbul’a geldi diyerek başladığı açıklamada 2015-2016 sezonunda Futbol A Takımını çalıştıran ve 5 yılın ardından Fenerbahçeye geri dönen Vitor Pereira, Portekiz’den kalkan özel uçakla Atatürk Havalimanı’na indiğini ve sonrasında Teknik Direktör Vitor Pereira’yı, Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki’nin karşıladığını açıklığa kavuşturdu. Yapılan bu açıklama şu şekilde;

Kulübümüzün anlaşmaya vardığı Portekizli Teknik Direktör Vitor Pereira ve yardımcıları, İstanbul’a geldi.

2015-2016 sezonunda Futbol A Takımımızı çalıştıran ve 5 yılın ardından Fenerbahçemize dönen Pereira, Portekiz’den kalkan özel uçakla Atatürk Havalimanı’na indi. Teknik Direktörümüz Pereira’yı, Yönetim Kurulu Üyemiz Selahattin Baki karşıladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!