Vitor Pereira Fenerbahçe Ilk 11 Listesini Belirledi.

Vitor Pereira Fenerbahçe ilk 11 listesini belirledi.

Daha Fazla Göster

Fenerbahçe kadro listesini  açıkladı.

Eski teknik adam Vitor Pereira Fenerbahçe ile tekrar anlaşması üzerine bazı isimler üzerinden değişikliğe giderek Fenerbahçe ilk 11 listesini açıkladı.

 

Vitor Pereira Fenerbahçe Ilk 11 Listesini Belirledi.

 

Pereira Fenerbahçe ilk 11 listesinde seçtiği isimle dikkat çekti. Hazırlıklarda transfer seferberliğinde olan Pereira, yeni sezon için seçtiği isimlerle dikkatleri üstüne çekti.

Pereira’nın önce sunduğu performans nedeniyle büyük sözlere maruz kalmıştı. Bunun ardından ise Fenerbahçe başkanlık seçiminde tekrar başkan olan Ali Koç tarafından yine takıma davet edildi.

Fenerbahçe camiası tarafından şaşkınlıkla karşılanan Pereira, değişimini kanıtlamak için baştan değişim adı altında takımı yenilemeye götürdü. Birçok transfer sözleşmesi ile de kendinin değiştiğini camiaya kanıtladı.

Forvet olarak seçtiği isimle dikkat çeken Vitor Pereira Fenerbahçe ilk 11 sıralamasında santrafor olarak Serdar Dursun ve yardımcı olarak Pivot konusunda kararlı görünüyor. Etkili şutlar açısından ilgi çeken Serdar Dursun için de yeni planlarının mevcut olduğu söyleniyor.

 

LUIZ GUSTAVO FENERBAHÇE EMEKLİLİĞİ HAKKINDA KONUŞTU.

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!