Vefa Küçük'Ten Ali Koç Ve Aziz Yıldırım'A Birlik Çağırısı!

Vefa Küçük’ten Ali Koç Ve Aziz Yıldırım’a Birlik Çağırısı!

Daha Fazla Göster

Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük Başkan Ali Koç  ve Eski başkan Aziz Yıldırım Arasındaki Gerginlik Hakkında Konuştu.

Vefa Küçük'Ten Ali Koç Ve Aziz Yıldırım'A Birlik Çağırısı!

Fenerbahçe Spor Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, Ülker Stadyumu’nda yapıldı. Genel kurul divan başkanlığı görevini yürüten Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, Aziz Yıldırım ile Ali Koç arasındaki gerginlik hakkında konuştu.

Vefa Küçük, Ülker Stadı’nda gerçekleştirilen kongre sırasında 2 başkanın cenazede dahi birbirlerine selam vermediğini belirtti.

İkisinden Birini değil her ikisini de suçladığını anlatan Vefa Küçük, şunları kaydetti:

Vefa Küçük'Ten Ali Koç Ve Aziz Yıldırım'A Birlik Çağırısı!

“Eski ve yeni başkanların heybelerindeki taşları dökerek bir barış, bir birleşim yaparak birleşik Fenerbahçe şeklinde hareket etmemiz lazım. Bunun bir yolu da geçmişten bugüne haklı haksız ihraç edilmiş üyelerimizin kulübe yeniden kazandırılması lazım. Bu ancak tüzük kongresinde yapılacak değişiklikle geçici bir maddeyle hallolabilir. Yeni seçilecek sayın başkandan rica ediyorum; bir barış bir genel af çıkarmamızda yarar var. Ben bu dileğimi söylüyorum eğer bu barışı sağlayamazsa iki başkanın heybelerindeki taş bomba haline gelecek. Herhangi başkan bu bombayı camiaya atarsa bomba tesiri oluşturacak. Bu soruna dikkati çekmek istiyorum. 2 başkana da rica ediyorum, ikaz ediyorum heybelerinizdeki bombaları yok edin. Hepimiz Fenerbahçeliyiz, benden iyi Fenerbahçelisiniz, ben de hepinizden iyi Fenerbahçeliyim. Ültimatom veriyorum lütfen bunu gerçekleştirin.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!