Atilla Szalai Transfer Sorularına Cevap Verdi.

Szalai Transfer Sorularına Cevap Verdi.

Daha Fazla Göster

Atilla Szalai Transfer Sorularına Cevap Verdi.

Macar yıldız Szalai transfer hakkında basın mensuplarına cevap verdi.

 

Atilla Szalai Transfer Sorularına Cevap Verdi.

 

Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Szalai transfer noktasında tarafına gelen tekliflerin ardı arkası bitmiyor. Bunun üzerine basın mensupları üzerinden gelen cevapları Macar oyuncu büyük bir sevecenlikle cevapladı.

Euro 2020 Macaristan maçlarında oyunculuğu ve dayanıklılığı ile alkışlar alan Szalai, dünya devleri tarafından yoğun ilgiyle izlenmeye başladı. Oyuncunun performansları sayesinde rakibe zorluk yaşatması ve başarılı adımlar ile de galibiyet aldığı maçlara imza atması ise büyük bir teklif yağmuruna tutulacağının habercisiydi.

 

Macar Yıldız Szalai Transfer Hakkında Basın Mensuplarına Cevap Verdi.

 

Szalai Transfer hakkında Fenerbahçe gurur duyabileceği bir takım diyerek bahsetti.

Münih ile olan anısını unutamayacağını ifade ederek sözlerine başlangıç yapan Atilla “Almanya ile yaşadığımız o zorlu deneyimi unutmam imkansız bir hal aldı. İnanır mısınız kaç gün geçti ama hala dün gibi aklımda duruyor. Dünyan en güçlü milli takımlarından birisine karşı verdiğimiz mücadeledeki korkusuzluğu inanın başka türlü ifade edemiyorum.”

 

Bu turnuvalarda oynamaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Macar oyuncudan Fenerbahçe için de sözler geldi. Transferine ilişkin açıklamalarında halinden memnun olduğunu ve Fenerbahçe onaylamadıkça asla gitmeyeceğini düşünen futbolcu için Fenerbahçe gurur duyabileceği bir takım olduğunu ifade etti. Euro 2016 seyircisi olurken 5 yıl sonra Euro 2020 maçının ilk 11’inde olmanın verdiği gururun her detayını ifade eden Szalai için kendini geliştirmeye yönelik her türlü adıma hazır olduğunu ve yapacağını belirtti.

 

ADANA DEMİRSPOR’DAN BALOTELLİ HAREKATI. BÜYÜK İSİMLER SAYDI

SPORLIVE INSTAGRAM’DA AKTİF

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!