Spor Haberleri | Fenerbahçe Mesut Özıl Ile Dikkat Çekmek Istedi. Fenerbahçe Sırrı Ortaya Çıktı.

SON DAKİKA Fenerbahçe Sırrı Açığa Çıktı! Teknikleri böyle işliyor…

Daha Fazla Göster

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Teknik Direktör arayışında birçok isimle konuşulduğu Biliniyordu. Bunlardan Lucien Favre ve Rafael Benitez dikkat çekmişti. Fenerbahçe, görüşmelerindeki uyguladığı teknik sızdırıldı.

 

Fenerbahçe Sırrı açıklandı. Sarı Lacivertlilerin teknik direktörler ile konuşma teknikleri sızdırıldı. Bunun üzerine her konuşulan teknik adam ile ilgili uyguladıkları teknik belirgin oldu. olan bu teknik ile görüşmeleri sağladıkları biliniyor. Bunun üzerine ise Mesut Özıl’ın da içerisinde bulunduğu konu gündeme taşındı.

 

Son Dakika : Fenerbahçe Sırrı Ortaya Çıktı. Teknik Adamlara Böyle Ulaşıyorlar.

 

Fenerbahçe Sırrı ortaya çıktı. Teknik Direktörlere Uyguladıkları Yöntem

Fenerbahçe sırrı sızdırıldı. Sarı kanaryalar Rafael Benitez ile olumsuz görüşmelerden sonra Benitez Everton ile anlaşmıştı. Bunun üzerine Fenerbahçe yönetimi, gözlerini bir anda Borussia Dortmund Teknik Direktörü Lucien Favre’ye çevirdiler. Bunun üzerine hızlı bir kararla görüşmeye giden Sarı-lacivertlilere  karşı Lucien Favre düşünmek istedi. Düşüncelerinin kuvvetlenmesi adına ise Fenerbahçe ekibi bir yöntem uyguladı. Bu yöntemin içinde bulunan ise yıldız futbolcu Mesut Özıl vardı. Mesut Özıl, kulüp tanıtımı ve ortam uyumuna dikkat çekerek Favre’ye mesaj vermişti. Bu mesaj üzerine ise teknik adam düşüncelere daldı.

 

Fenerbahçe Haberleri | Rafael Benitez Everton İle Anlaştı.

 

Mesut Özıl Etkili Oldu. Kadroya dikkat çekildi.

Fenerbahçe sırrı olan bu teknikte dikkat çekmek istediği şey ise Mesut Özıl, Altay Bayındır gibi dikkat çekecek isimlerin oynamasıydı. Bu konuda kadronun uyumunu anlatmak için ise Mesut Özıl ile birlikte video çekildi. Video sonunda ise kadronun görünümü Favre’nin dikkatini çekti. Tanıtım dışında kullandıkları yöntem belliydi. Takımda bulunan İrfan Can Kahveci, Mesut Özıl, Altay Bayındır gibi birçok genç ve etkili oyuncuyu kullanarak takımlarının gücünü teknik adamlara göstermeyi planladılar. Lucien Favre ile anlaşamayan Fenerbahçe ise Marco Silva’dan sonra Mazzarri ile anlaşmaya çalışıyorlar.

 

Fenerbahçe Haberleri | Spor Haberleri | Mesut Özıl Ile Kadroyu Tanıttılar.

 

 

TÜRKİYE İSVİÇRE MAÇI NE ZAMAN?

SPORLIVE INSTAGRAM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!