Fenerbahçe Kongre Günü Tek Aday Ali Koç Ve Aziz Yıldırım Gelmedi. Fenerbahçe Gündem

Son Dakika Fenerbahçe Kongre Günü içerisinde Aziz Yıldırım açıklaması ve Ali Koç.

Daha Fazla Göster

Son Dakika Fenerbahçe Kongre Günü içerisinde Aziz Yıldırım açıklaması ve Ali Koç tek aday olarak katıldı.

Son Dakika Fenerbahçe kongre içerisinde gerilim belirdi. Ali Koç Aziz Yıldırım’ın sert eleştirileri sonrasında seçime tek katıldı. Seçim içerisinde bulunan gerginlik tavan oldu.

Son Dakika Fenerbahçe Kongre Günü Içerisinde Aziz Yıldırım Açıklaması Ve Ali Koç.

 

Son Dakika Fenerbahçe kongre içerisinde başkanlık seçimine girdi. Seçim öncesinde bulunan eleştiriler doğrultusunda birkaç ismin adaylığı belirtildi. Eyüp Yeşilyurt ve daha fazlası noktasında görüşmeler gerçekleştiren Ali Koç, gerçekleşen kongre içerisine tek aday olarak katıldı. Kongre öncesinde yapılan sert eleştirilerden en dikkat çekeni ise Aziz Yıldırım’ın “Ahlaksızlar, sizi kovduracağım.” sözü olmuştu. Bunun üzerine kongreye otoparkların kapalı olması sebebiyle giriş yapamayan Aziz Yıldırım ve ekibi, kongreye katılamadı.

 

Kongre Günü Tek Aday Ali Koç | Fenerbahçe Kongre

 

Fenerbahçe Ülker Stadı içerisinde gerçekleşen olan seçim için tek aday katıldı. Aday Ali Koç, Eyüp Yeşilyurt’un yetersiz imza sonucunda katılamadığı belirtildi. Ali Koç’un ikinci kez başkanlık noktasında seçilmesiyle birlikte heyecanın tavan olacağı biliniyor. Kulüp tarihine damga vuracak ikinci seçimlerinde 30 bin üye ile yapılacak oylama işleminde ilk gün konuşmacısı Vefa Küçük sergiledi. 11:30’da başlayan kongre hala devam etmekte ve canlı şekilde FBTV’den izlenebiliyor.

 

Fenerbahçe Kongre'Ye Ali Koç Tek Aday Ve Aziz Yıldırım Gelemedi.

 

Seçim sırasında konuşma noktasında kısık sesli olacağını, sınava denk gelen konuşmanın ise öğrencilere karşı saygılı şekilde geçeceğini söyledi. 3 yıl önceki şikayetlerini dile getirerek tekrar belirten Vefa Küçük, öğrencilerin başarısının şuan bu seçim gibi önemli olduğunu tekrar etti. İlk kez salgın koşullarında yapılan bu toplantıda tribünde toplanan kongre üyelerinin dikkatini çekti ve bu durumdan dolayı da çapraz şekilde kürsü çevrildi. Konuşma içerisine gelemeyen Aziz Yıldırım ve ekibi ise konuşmaları canlı yayından takip edeceklerini bildirdiler.

 

AZİZ YILDIRIM GELMEME SEBEBİ NEYDİ ?

SPORLIVE INSTAGRAM ile HABERLER CEBİNİZDE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!