Son Dakika Aziz Yıldırım Konuşması Fenerbahçe Başkanlığı Adınaydı. Olay Iddialarda Bulundu.

Son Dakika Aziz Yıldırım Konuşması Fenerbahçe Başkanlığı adınaydı.Olay iddialarda bulundu.

Daha Fazla Göster

Son Dakika Aziz Yıldırım Konuşması Fenerbahçe Başkanlığı adınaydı. Olay iddialarda bulundu.

Aziz Yıldırım Konuşması içinde bir detayı belirtti. Bu detay tüm camiayı şoke etti.

Fenerbahçe Spor Kulübü, başkanlık seçimi için bir kongre düzenledi. Aziz Yıldırım konuşması kongre içerisinde bulunan Ali Koç adına ithamlarında ağır ifadelere yer verdi.

Son Dakika Aziz Yıldırım Konuşması Fenerbahçe Başkanlığı Adınaydı. Olay Iddialarda Bulundu.

 

Başkanlık içerisinde konuşmalarını sergileyen Ali Koç’un yanı sıra kongreye park sorunu nedeniyle gelemeyen Aziz Yıldırım’ın ağır eleştirilerinin maruz kalan Koç hakkında bazı detaylara değindi. Bu detaylar içerisinde ise en önemli olan şampiyonluk sözü oldu. Bu şampiyonluk sorununa ve yatırım problemine çözüm bulunamazsa Aziz Yıldırım’ın bazı gerçekleştireceği eylemlerin maddeleri dillerde dolaştı.

 

Aziz Yıldırım’ın asıl vurgu yaptığı nokta mali durumlardan daha çok ego ve ileriye dönük görüşleriydi. Ali Koç’un başkanlık noktasında seçimlere ilk girme süreçlerinin öncesinde 2 defa Aziz Yıldırım ayrılma talebinde bulunup Fenerbahçe’ye ısrarlar sonucunda tekrar gelmişti. Seçim süreçlerinde ise “Fenerbahçe’nin kendisiyim.” ifadesinde bulunan Yıldırım’ın tekrar başa gelme noktasında 3 yıl boyunca sessiz kalmıştı. Ta ki tek adayın Ali Koç ve şampiyonluk noktasından uzak kalmasını görene kadardı.

 

Son Dakika Aziz Yıldırım Konuşması Fenerbahçe Başkanlığı Adınaydı. Olay Iddialarda Bulundu.

 

Aziz Yıldırım konuşmasında “Ağzındaki baklayı belli etti” ifadesine dikkat çeken yazar

Aziz Yıldırım’ın tehditkar davranışları sonrasında şampiyonluk sözünü vermesi gereken Ali Koç’un ifadesine “sözünü tutmazsa pişman ederim.” Şeklindeki yaklaşımı büyük gerilim yarattı. Bu gerilim üzerine ise yazar Ersen tarafından söz geldi. Gelen söz içerisinde ego ve tatminkar davranış sergileyen Aziz Yıldırım için “ağzındaki baklayı ortaya çıkarttı. Bekleyiş onu gerginleştirmiş ama geliştirmemiş” diyerek sözlerine içeriğiyle devam etti.

 

Aziz Yıldırım’ın tavırlarındaki mali ve 20 yıllık değişimin örneklerini sık sık tekrar etmesini alıntı yapan Ersen, “Aziz Yıldırım’da bulunan ego ve sinir ortaya çıkmış. Ali Koç’un şampiyonluk serüveninin bulunmamasının da büyük zararını fark etmesi nedeniyle bu kadar sinirli bir şekilde konuya döndü. Aziz Yıldırım’ın değişim konusundaki hassas noktası şampiyonluk olması ve bunu sağlayamayan aynı zamanda mali olarak transferleri büyük bütçeyle yapıp mali gücümüz zayıf diyen bir Ali Koç’u görmesinden sonra da haliyle çok fazla bir agresiflik sergiliyor. Hakkı da ama ego kısmında kendisini sergilemesi büyük yanlış.” ifadelerini kullandı.

 

VEFA KÜÇÜK AZİZ YILDIRIM ÇAĞRISI

SPORLIVE INSTAGRAM HABERLERİ CEBİNİZDE 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sporlive Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!